2726
عنوان

پسرکوچولوی شما هم اینجوریه؟

239 بازدید | 22 پست

مثلا میخام ظرف بشورم میاد بین منو سینک قرار میگیره..هی گریه میکنه داد میزنه..من هل میده عقب..نمیزاره ظرف بشورم..البته این اخلاقش خوبه که خونه مادرشوهرمم نمیشورم ظرف😅😅😅😅پسرم16ماهشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پسر منم گاهی اینجوری میکرد ن اینکه گریه کنه بین منو سینک وایمیستاد

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

اره پسر‌منم اینطوریه تازه دستمو میگیره منو میبره بشینم خیلی باحاله مخصوصا جایی باشیم کلی برای اینکارش ذوق میکنن که نگاه چه هوای مامانشو داره  ۱۸ماهشه 

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
اره پسر‌منم اینطوریه تازه دستمو میگیره منو میبره بشینم خیلی باحاله مخصوصا جایی باشیم کلی برای اینکار ...

ای جانم...عزیزم پسر من فعلا حرف نمیزنه..ماما بابا هم نمیگه..یکم فکرم درگیره

ای جانم...عزیزم پسر من فعلا حرف نمیزنه..ماما بابا هم نمیگه..یکم فکرم درگیره

هوشش چطوره؟؟ بهش کاری رو بگی انجام میده؟ وسایلشو میشناسه؟ باهاش صحبت میکنی؟

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

وای اره ابجی منم اینجوری اصلا نمیزاره مامانم ظرف بشوره هی هل میده که برو اونور😂😂😍🥰

چرا هیچکس منو تگ نمیکنه..؟😓                      خوب با منم دوست باشید دیگهه😪                 پس منو توی تاپیکای عکس تگ کنید یا هر تاپیک دیگه ای 😍😝💜                                     یه دخمل لوس و بابایی😛😌💜🧸                تا بهم بگن بالا چشت ابروعه گریه میکنم😭😂😂😂😂😂😂😂                                      یعنی در این حد لووووسم😂😝❤❤                    من همتونو دوست دارممممم😍               البته بجز مردا 😒😒😏                                           😄💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜
2706