2733
2734
عنوان

شما فرش از کجا میخرین؟قیمتا سربه فلک کشیده😣😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 703 بازدید | 81 پست
 اینجا کل خونه رو فرش میکنن بجز کنارها ۶ تا ۱۲ متری میخوره 

۱۲متر

طرحش

۶تا میشه حدود بیست تومن 

حالا خیلی خاص میخوای فرق میکنه🙂

خوشبحالت مغز نداری آلزایمر نمیگیری 🌚🙌                                                                                       
گلم همینم ۵ ساله طول کشیده تا ساختیمش 😣دیگه زندگی کردن واسه ماها خیلی سخت شده

انشالا با قشنگ ترین وسایل پرش میکنی خونتو غصه نخور قیمت پایین تر خیلی هست که قشنگم باشن

😊😊🙆‍♀️🙂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اون کناره ه‍اروهم بخری ۹۰تومن نمیشه مجه دست بافت بخای که بازم بیشتر۹۰میشه

میشه عزیزم دست بافت که کل خونمم بدم نمیتونم بخرم 

هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان میشود. خدایا هزاران هزار مرتبه شکرت
2731

اتاقا. و اشپزخونه رو فعلا موکت کنید اخه تخت میاد روش...اشپزخونه هم توش میز ناهارخوریه...فرشاتون رو فعلا دو تا کنید...بقیه رو موکت فرش کنید

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.
گلم همینم ۵ ساله طول کشیده تا ساختیمش 😣دیگه زندگی کردن واسه ماها خیلی سخت شده

عزیزم به سلامتی باشه خب خیلی بدم نیست

ما الان بعد 5سال تلاش میتونیم یه 40متری قدیمی جنوب شهر بخریم اندازه شما نا امید نیستیم

اینجا فرش معمولی 9متری 5ملیونه اگه بدردت میخوره بیا تهران بخر اما خب چیز عالی بخوای همه جا گرونه دیگه طبیعیه

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
2738
کسی تا حالا از کاشان فرش گرفته که قیمتش مناسب باشه؟ یااینکه من قید فرش ۱۲ متری بزنم ۶ متری بندازم اذ ...

بله خواهر شهریور از کاشان خرید خیلی هم فرش هاش ناز و خوش جنسه. 

اسم کارخونش کاخ بود. همونجا کنار کارخونه فروشگاه داشتن و خواهرم خرید کرد خیلی مناسب تر از شهر فرش. رنگ اطلسی عالیه 

چرا فرش گرونه...منم ۳تا ۹ متری میخاستم بخرم تقریبا ۳۰ میلیون میشد...پول نداشتیم نخریدیم😐😐😐

دوستان یه جوری باتعجب گفتن ۹۰ تومن که من به خودم شک کردم ولی واقعا فرش گرون هست چه ماشینی چه دستی 

هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان میشود. خدایا هزاران هزار مرتبه شکرت

بیا کاشون ما پراز فرش از کاروخونه بخر 

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
بله خواهر شهریور از کاشان خرید خیلی هم فرش هاش ناز و خوش جنسه.  اسم کارخونش کاخ بود. همونجا کن ...

ممنونم گلم 

2706