2726
عنوان

خانوما اگه مادرشوهرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 807 بازدید | 110 پست
نقطه ضعف مادر شوهر منم هست من اصلا براش این چیزارو نمیگم اما تلاش هم نمیکنم. بهش ثابت کنم که برای ...

بله درست میگید من حالا خانواده ام واسم کاری میکنن یا خودم کاری میکنم اصلا واسش تعریف نمیکنم میگم ناراحت نشه ولی این خانوم ول کن ماجرا نیست

مادر کی میایی تا من هم طعم شیرین مادر شدن رو بچشم؟ جانانم چند بار است که خواب تو را دیده ام در بغل بودی چه حس شیرینی بود بودنت .دلبندم چند تار موهای مامان و باباسفید شده پس تو نمیخواهیی بیایی و بمانی برای من برادرت تا ۳۹ هفته مهمان دلم بود چقدر حس زیبایی بود بودنش برای من اما برادرت قبل آمدن به بغلم به سوی آسمان پر کشید مادر این همه درد و رنج کافی نیست ؟؟؟؟درد از دست دادن برادرت درد نیامدن تو مادر دلم برای در آغوش گرفتنت پر میکشد تا کی حسرت شنیدن خنده هایت را بکشم مادر کی تو میایی من را صدا کنی مامان و من با همه وجودم بگویم جانم عزیزتر از جان مادر
این خالی بندی نمیکنه شیرینی خوری که واسه عید واسش کادو بردم رو واسه تولد جاریم کادو داده بود بعد با ...

مادر شوهر من شوهرمو بیشتر از همه بچه هاش دوست داره چون شوهرم خیلی بهش میرسیده

البته الانم کم نمیزاره

ولی خب از اینکه پسرشو با کسی شریک شده 5ساله داره دق میکنه

این رفتارا همش از روی حسادته

من الان دیگه شوهرمو کشیدم سمت خودم

اولا خیلی حرص میخوردم

اما الان دیگه نه

چون مادر شوهرم خیلی کارا میکنه ولی منم تو دلم میگم چیه داری دق میکنی؟!؟! 

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به مادر خودت بگو برات جشن بگیره 

اون برا پسرش گرفته 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
بله درست میگید من حالا خانواده ام واسم کاری میکنن یا خودم کاری میکنم اصلا واسش تعریف نمیکنم میگم نار ...

آره منم تعریف نمیکنم ولی خودشون از بس رو این موضوع حساسن ول نمیکنن

مادر شوهرم چند روز پیش اومد خونه مون یه سری خوراکی مامانم داده بود کاملا میدونست اینا از طرف اوناست با اینکه ما چیزی نگفته بودیم بعد هی شروع کرد گفتن که به درد نمیخورن منم تو دلم خندیدم گفتم از حسودی بمیر😀😀😀😀😀

در صورتیکه قبلا بود حرص میخوردم

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
2728
مادر شوهر من شوهرمو بیشتر از همه بچه هاش دوست داره چون شوهرم خیلی بهش میرسیده البته الانم کم نمیزار ...

دقیقا شوهر منم شرایط شما رو داره خودش میگفت بچه هام یه طرف این یه طرف ولی نمیدونه که اگه گوش رو میخواد باید گوشوارم بخواد و تنها این کاراش باعث میشه من دور بشم ازش اوایل من شوهرم رو کشیدم سمت خودم دیدم ول کن نیست الان دیگه شوهرم رو میفرستم خونش با کلی خوراکی و هدیه بلکه ول کنه ولی ول کن ماجرا نیست 

چون شوهرم مجرد بود از لحاظ مالی خیلی واسش هدیه میگرفت الان دستمون تنگه و مثل قبل ازش توقع داره و همه چی رو از چشم من میبینه

مادر کی میایی تا من هم طعم شیرین مادر شدن رو بچشم؟ جانانم چند بار است که خواب تو را دیده ام در بغل بودی چه حس شیرینی بود بودنت .دلبندم چند تار موهای مامان و باباسفید شده پس تو نمیخواهیی بیایی و بمانی برای من برادرت تا ۳۹ هفته مهمان دلم بود چقدر حس زیبایی بود بودنش برای من اما برادرت قبل آمدن به بغلم به سوی آسمان پر کشید مادر این همه درد و رنج کافی نیست ؟؟؟؟درد از دست دادن برادرت درد نیامدن تو مادر دلم برای در آغوش گرفتنت پر میکشد تا کی حسرت شنیدن خنده هایت را بکشم مادر کی تو میایی من را صدا کنی مامان و من با همه وجودم بگویم جانم عزیزتر از جان مادر

خوب اگه به تو هم احترام میذاشت حتما عکس العمل تو هم خوب بود برای خودش احترام میخرید توی این سن.

ولی مهم نیست منم باردارم تا حالا مادر شوهرم همون یک بار هم زنگ نزده تولدمو تبریک بگه .اینجا تنهام ویار دارم حتی یک بارم زنگ نزدن حالمو بپرسن.خوب منم هیچ وقت زنگ نمی زنم باهاش صحبت کنم سر سنگینم مهم نباشه برات اعصاب خودتو برای این مسائل حاشیه ای خورد نکن

همیشه این کارو میکنه 

منم ازش تشکر میکنم که به شوهرم احترام گذاشت

واسه خودمم مهم نیست که تبریک بگه یا نگه اگه گفت تشکر میکنم نگفت هم شاید درگیر باشه یادش به تولد من نباشه  مهم نیست

🌺🌿 ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستی🥰🌹🥰الهم صلی علی محمد وال محمد🌹
از این تبعیض ناراحت نمیشی من هر سال واسش عیدی و روز زن میبرم ۵ سال دریغ از یه جفت جوراب؟

خب اشتباه ميكني خودتو كوچيك ميكني وقتي چندبار انجام دادي اون نكرده شمام ديگه نكن

خود منم وقتي ديدم احترام نميذارن محل نميدن مثل خودشون رفتار ميكنم نه كادو نه تبريك تو هيچ مناسبتي

ديگران راقضاوت نكنيم.
آره منم تعریف نمیکنم ولی خودشون از بس رو این موضوع حساسن ول نمیکنن مادر شوهرم چند روز پیش اومد خونه ...

خخخخخخخخخ آفرین به روحیه ات منم باید اینجوری برخورد کنم

خب اشتباه ميكني خودتو كوچيك ميكني وقتي چندبار انجام دادي اون نكرده شمام ديگه نكن خود منم وقتي ديدم ...

عزیزم من فقط به خاطر دل شوهرم میکنم میگم خدایی نکرده چیزیشون شد عذاب وجدان نگیره

دقیقا شوهر منم شرایط شما رو داره خودش میگفت بچه هام یه طرف این یه طرف ولی نمیدونه که اگه گوش رو میخو ...

ولشون کن بابا به فکر زندگی خودت باش

منم مادر شوهرم اینا خیلی توقع مالی دارن اما توقعشون بیجاست چون خودشون ندار نیستن اما سیرمونی ندارن

منم خودم زندگیم کلی چاله چوله داره

حالا در حد هدیه روز مادر و روز پدر و یه عیدی میگم چیز خوب بگیر

ولی اگه قرار باشه اونارو راضی کنیم خودمو شوهرم و پدر مادرم از صبح تا شب کار کنیم بدیم به اونا

بازم خواسته هاشون تمومی نداره😀😀😀😀

دقیقا شوهر منم شرایط شما رو داره خودش میگفت بچه هام یه طرف این یه طرف ولی نمیدونه که اگه گوش رو میخو ...

واییی باورم نمیشه انگار چقد شبیه منی 

من تونستم کاری کنم براش زیاد خرج نکنه البته من تنها نه گرونی 

مادر شوهر من مثلا توی عقد شوهرم برای من گوشی خرید تا مدتها حالش بد بود میگفت برای منم بخر.شوهر من بچه آخر بوده تو مجردی خرج مامانش میکرده الان نمیشه واقعا مادر شوهرم منم از چشم من میبینه شوهرم دید خرج عروسی داره نخریدبراش. دیگه فهمیده خیلی مامانش بکشه

به مادر خودت بگو برات جشن بگیره  اون برا پسرش گرفته

من مادرم هم واسه من هم واسه شوهرم میگیره

2706