2737
2734

که قبلا لباس مادرشوهرم دوخته این سری مادرشوهرم خودش با من میاد اخه اولین بار میرم پیشش... پارچه خریدم الان همسرم میگه بزار مادر پول خیاط حساب کنه من میگم زشته اون خیاطی منو حساب کنه میگه نه تو اول سال عروس مون شدی تازه عروس بزرگترشون هستی حالا امروز میخوام برم تو موقع حساب پول خیاط اب میشم

وقتی شوهرت گفته ینی عیبی نداره

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")

خب شاید مادرشوهرت نخاد حساب کنه ضایع میشی که

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادر شوهرت اگه خوب باشه خودش حساب میکنه بعدشم پول پیشت باشه تو شاید برنداشته باشه اون

⁦(◍•ᴗ•◍)❤⁩ دارای مدرک بین المللی ارایشگری هر سوالی داشتین درخدمتم😍❤️ ♡ شاعر میـگه:خوبتو میـگن ولے بدتو میـخوان تولدت ن ولے ختمتو میـان ♡ ‌ ‌◉━━━━━━─────── ↻ㅤ ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤㅤ⇆
2728

خوب بهش بگو درست من سال اول عروستون شدم ولی ربطی به این نداره که مامانت پول لباسم حساب کنه خودت بهم پول بده تا پول خیاط بدم اینجوری که اون بخواد حساب کنه خجالت میکشم

احتیاط باخودت پول بببر

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
2738

شاید اون نخواد حساب کنه ... خودت پیشقدم شو برای حساب کردن اکه تعارف زد بگو نه ممنون خودم حساب میکنم اگه چیزی نگفت حساب کن اکه باز تعارف زد قبول کن حساب کنه‌.. ولی فک نکنم اون حساب کنه

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

کنجکاو شدم ببینم اخرش چی میشه

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
شاید اون نخواد حساب کنه ... خودت پیشقدم شو برای حساب کردن اکه تعارف زد بگو نه ممنون خودم حساب میکنم ...

اخه میدونم از این ادمای دس و دلباز خودش حساب میکنه از این کارا برام زیاد کردن ....میگه میخواد بهت عیدی بده

اخه میدونم از این ادمای دس و دلباز خودش حساب میکنه از این کارا برام زیاد کردن ....میگه میخواد بهت عی ...

حالا شما اول خودت بگو حساب میکنی ببین واکنشش چیه اگه دوبار تعارف زد قبول کن 

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2706