2737
2734

سلام من این ماه آمپول اچ ام جی زدم دوتا 7و9 پری. الان شش روز عقب انداختم بی بی چک هم زدم منفی بوده. به نظرتون مربوط به آمپول یا نه؟؟؟ آخه این ما دکتر قرص دوفاستون و لتروزول هم بهم داده بود که استفاده کردم. تا حالا کسی این جوری شده؟؟؟ 

آمپول نزدم تا حالا..اما لتروزول یه ماه خوردم باردار نشدم

شما تنبلی داشتید؟!

خدایا میشه نی نی مون رو بی زحمت بدید😔خیلی وقته منتظرم..خدایا میشه اونجا مواظبش باشی و بهش بگی که مامانت خیلی دوستت داره انقد تلاش میکنه بیای تو دلش؟🥰🥰خدایا میشه بهم آرامش بدی بتونم دووم بیارم بدون اون؟خدایا میشه اجروثواب مادرهارو به منتظرای بچه هم بدی؟😔😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره دکتر گفت تنبلیم کمه. 

سایز فولیکولاتون چقد بود بعد درمان چقد شد؟!چی استفاده کردید

من پلی کیستیک نبودم دوماه پیش لتروزول استفاده کردم این ماه تعداد فولیکولام زیاد و سایزش 10 و 9 میل بود 

خدایا میشه نی نی مون رو بی زحمت بدید😔خیلی وقته منتظرم..خدایا میشه اونجا مواظبش باشی و بهش بگی که مامانت خیلی دوستت داره انقد تلاش میکنه بیای تو دلش؟🥰🥰خدایا میشه بهم آرامش بدی بتونم دووم بیارم بدون اون؟خدایا میشه اجروثواب مادرهارو به منتظرای بچه هم بدی؟😔😔😔😔
2728
سایز فولیکولاتون چقد بود بعد درمان چقد شد؟!چی استفاده کردید من پلی کیستیک نبودم دوماه پیش لتروزول ا ...

من ماه قبل رفتم برای سونو. این ماه نمیدونم سایزفولی چند بود. دکتر این ماه بهم گفت که نیاز به اچ سی جی ندارم فقط اچ ام جی داد برای رشد تخمک ها. دو فاستون هم که برای تنظیم قاعدگی. من الان سه ماه هست که تحت درمانم.