2726

خب قطعا ن اخرتت رو هم خراب میکنی😢

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

توی کلام خدا هست که کسایی که خودکشی کردن بخشیده نمیشن . پس حالشون قطعا بدتر خواهد بود . حالا از اون دنیا خیر نداریم شاید بخشیده شدن ولی توی قرآن نوشته بخشیده نمیشن .

میمیره دیگه 

اون دنیا هم بهتر بود به این دنیاش کمی رسیدگی می‌کرد تا طرف خودش نکشه 

نه که تازه طلبکارم بشه

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 

خدا میدونه...

بنظرم کسی نرفته اونجا ک بگه چه اتفاقی داره میوفته راجع به اینجور ادما

ادمی ک از سر افسردگی و..خودکشی میکنه برا چی عذاب بکشه!؟میگن خدا هم بخشنده ست هم مهربون

ما دلمون نمیاد اون دلش میاد؟

خدایا مرا در شب فقرم بسوزان اما محتاج نامردان مگردان 🕯

چرا هروقت کسایی که می خوان خودکشی کنن رو می بینم یاد این خاطرم میفتم😁🤧:

دوستم خودکشی کرده بود 

خوشبختانه نجات پیدا کرد 

وقتی بهوش اومده بود با دیدن صورت حساب بیمارستان خصوصی دهنش سرویس شده بود 

یه می مردم به صرفه تر بود خاصی تو چشمام می دیدم🤧😁

خلاصه که خودکشی نکنید که همچین بلایی سرتون نیاد😁😂

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .

یه جا نوشته بودن تو اون دنیا میپرسن چقدر شاد بودی و شادی آفریدی

فکر کنم به هاله و چاکرا مربوط باشه که هر چقدر حال دلت خوب باشه بزرگتر میشه و هر چقدر مریض و افسرده باشی کوچیکتر میشه

جسم یه وسیله ی تبدیل انرژیه و تا وقتی تو جسمتی میتونی هاله تو تغییر بدی

ولی اگه خودکشی کنی با همون هاله میمونی و عذاب میکشی

نظر شخصی من این بود

جاست الان

نه بابا اون به بزرگ ترین امانت خدا خیانت کرده خودش رو کشته...اصلا اون دنیا آزاد نیست...اون دنیا هزااار برابر بیشتر زجر میکشه...میگه ای کااش من خاک بودم 

وزن اولیه : ۶۴۷۰۰ وزن فعلی :۶۴۷۰۰ وزن هدف:۵۴😍..
2706