2726
عنوان

کیا مجبورن صبا زود پاشن ؟

349 بازدید | 59 پست

هییی

با اینکه هر روز صب زود پا میشم 

اصن عادت نمیکنم 

هر روز کلی سختمه 

شما چی؟

راهکاری دارین برای عادت کردن

دلبران دل میبرند اما تو جانم میبری !

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دلت میخواد تنبل باشی ولی نمیشه؟

وای یاد راهکارای این مشاورانی کنکور افتادم دلت میخواد شریف قبول شی ولی نمیشه ما بهت میگیم چیکار کنی 😂😂😂

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها...!عروس خانوما، امیلی، مائده6525221دوستون دارم ❤️😍😍❤️😍❤️😍❤️

صبح زود پا میشم با همسرم میریم سر کار😭

⁦(◍•ᴗ•◍)❤⁩ دارای مدرک بین المللی ارایشگری هر سوالی داشتین درخدمتم😍❤️ ♡ شاعر میـگه:خوبتو میـگن ولے بدتو میـخوان تولدت ن ولے ختمتو میـان ♡ ‌ ‌◉━━━━━━─────── ↻ㅤ ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤㅤ⇆
من انقد دلم میخواد بخواااااااااااااااااابم.ولی شوهرم که 6میره سرکار منم بیدار میشم خودمم8باید سرکار ...

افرین ب زن و شوهر بااراده و با پشتکار 👍

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2706