2410
2553
عنوان

دارم خورشت قیمه درست میکنم😑

| مشاهده متن کامل بحث + 691 بازدید | 61 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی خدا نکشتت هوس کردم سر صبحی😂

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2456
اسونه . رمزش فقط زعفرون ودارچین،یکمم گلاب 😋 ووووو اینکه از الان بذار تا ۶٬۷ساعت دیگه  زیرشم کم ...

۶ یا ۷ ساااعت؟؟؟😶من دستور کلاس آشپزیم ۳ساعت  هست برای گوشت و یک ساعت برای بعد از اینکه مواد دیگه اضافه کردم

زیرش هم کم کردم خوب میشه یعنی؟

2714
با گوشت عزیزم

نه خیلیم راحته با عشق درست کن که خوشمزه بشه😍

⁦(◍•ᴗ•◍)❤⁩ دارای مدرک بین المللی ارایشگری هر سوالی داشتین درخدمتم😍❤️ ♡ شاعر میـگه:خوبتو میـگن ولے بدتو میـخوان تولدت ن ولے ختمتو میـان ♡ ‌ ‌◉━━━━━━─────── ↻ㅤ ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤㅤ⇆
۶ یا ۷ ساااعت؟؟؟😶من دستور کلاس آشپزیم ۳ساعت  هست برای گوشت و یک ساعت برای بعد از اینکه مواد دی ...

دستور رو ولش کن😐همین ک من میگم😂😒 بذار حداقل۶ساعت رو گاز با حرارت کم بمونه . میشه عین قیمه مامانبزرگا😋😋 

چرا امضات کم رنگه  

چه سختش میکنین من هفته از۴روز قیمه میزارم سه روز قورمه خیلی ام راحته   

قیمه باید پیازش زیاد باشه و خوب با گوشت سرخ بشن

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2706