2726
عنوان

دارم خورشت قیمه درست میکنم😑

691 بازدید | 61 پست

از روی دستور کلاس آشپزیم😑

اولین بارمه😐

میگفتن سخته ولی دلم کشید درست کنم 

خدا کنه خوب در بیاد 😐وگرنه شوهرم نق میزنه😶

به نظرتون سخته؟

قیمه کجاش سخته خدایی؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چندسالته

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
2728

نه اصلا با گوشت درست میکنی یا کوفته قلقلی؟

⁦(◍•ᴗ•◍)❤⁩ دارای مدرک بین المللی ارایشگری هر سوالی داشتین درخدمتم😍❤️ ♡ شاعر میـگه:خوبتو میـگن ولے بدتو میـخوان تولدت ن ولے ختمتو میـان ♡ ‌ ‌◉━━━━━━─────── ↻ㅤ ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤㅤ⇆

نه بابا 4 تا دونه لپه و تفت دادن گوشت با پیاز داغ 

ادویه و زعفرون و رب

اصلا سخت نیشت نگران نباشین 😘😘

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها...!عروس خانوما، امیلی، مائده6525221دوستون دارم ❤️😍😍❤️😍❤️😍❤️

من پیازو تفت میذم گوشتشم میریزم توش چن قاشق رب گوجه تو همون گوشت سرخ میکنم بعدم  ادویه دارچین فلفل زردچوبع میزنم لپه هم تفت میدم جدا میریزم توش اب میریزم جوش که اومد زیرشو خیلی کم میکنم تا جا بیفته

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2706