1874
2019
عنوان

دارم خورشت قیمه درست میکنم😑

672 بازدید | 61 پست

از روی دستور کلاس آشپزیم😑

اولین بارمه😐

میگفتن سخته ولی دلم کشید درست کنم 

خدا کنه خوب در بیاد 😐وگرنه شوهرم نق میزنه😶

به نظرتون سخته؟

قیمه کجاش سخته خدایی؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

چندسالته

خیلی دلم میخوادهمسرایندم پلیس باشه از اونا که خیلی جدی ومغرورن و قد بلندی دارن و به هیچ خانومی نگاه نمیکنن😌از اونا که تو بخش عملیات و مواد مخدرن 😻جوگیرم نشدم دلم میخواد�واسه رسیدن ب این خواستم واسم یه صلوات بفرست و ریپلی کن که شادشم💋🌹💛🌸
2032

نه اصلا با گوشت درست میکنی یا کوفته قلقلی؟

⁦(◍•ᴗ•◍)❤⁩ دارای مدرک بین المللی ارایشگری هر سوالی داشتین درخدمتم😍❤️ ♡ شاعر میـگه:خوبتو میـگن ولے بدتو میـخوان تولدت ن ولے ختمتو میـان ♡ ‌ ‌◉━━━━━━─────── ↻ㅤ ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤㅤ⇆

من پیازو تفت میذم گوشتشم میریزم توش چن قاشق رب گوجه تو همون گوشت سرخ میکنم بعدم  ادویه دارچین فلفل زردچوبع میزنم لپه هم تفت میدم جدا میریزم توش اب میریزم جوش که اومد زیرشو خیلی کم میکنم تا جا بیفته

حال دلم اینروزا عجیب خرابه انگار هواش هوای بهاره یوقت گریه میکنه یوقت خندانه 

اسونه . رمزش فقط زعفرون ودارچین،یکمم گلاب 😋 ووووو اینکه از الان بذار تا ۶٬۷ساعت دیگه  زیرشم کمممم باشه

به امید روزی که در سه کلمه خلاصه بشم ؛                          کصافط میلیاردر شده                                                                                              

اسی خدا نکشتت هوس کردم سر صبحی😂

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
اسونه . رمزش فقط زعفرون ودارچین،یکمم گلاب 😋 ووووو اینکه از الان بذار تا ۶٬۷ساعت دیگه  زیرشم کم ...

۶ یا ۷ ساااعت؟؟؟😶من دستور کلاس آشپزیم ۳ساعت  هست برای گوشت و یک ساعت برای بعد از اینکه مواد دیگه اضافه کردم

زیرش هم کم کردم خوب میشه یعنی؟

1718