2410
2553
عنوان

شوهر شدیدا کم حرف و عصبانی بودن من

217 بازدید | 34 پست

کسی این مشکل روداره؟شوهرم هیچ حرف خاصی نمیزنه فقط سلام احوال پرستی و همشم جروبحث سربقیه دلم میخواد یروز عین عاشق معشوقا باشیم دلم میخواد بشینم ساعتهاباهاش فیلم ببینم بگردم خوش باشم بدورازهمه چیز حتی اینم رویاشده برام

اونقدر سکوت میکنه که ازناراحتی پناه میارم به اینجا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

اخلاقتو خوب کن. اون پیش خودش فکر میکنه چیزی نگه تا برات سوتفاهم نشه. خیلی سخت درست میشه این که حرف بزنه شاید شیش ماه یا یک سال  تا اعتماد کامل بهت کنه.  خب وقتی صحبت میکنه ببین درد و دل هست یا نصیحت یا این که گله یا شکایت داره. متاسفانه اکثرم تو هر سه مورد جبهه میگیریم.  بدون این که بفهمیم منظورش چیه 

فرزند من به دنیا اومد .   خدایا شادی بچه دار شدن سهم همه ماست . تورو به عظمتت قسم  دامن همه منتظران رو سبز کن .   
2714

من 6 سال پیش ازدواج کردم برام طلا نخریدن سرویسم نقره بود همینم که هزینه بیمارستان واسه زایمانو خورم دادم شوهرم دستش خالی بود و بعدشم یک دسته گل نخرید خیلی برام عقده شده

2706