2733
2734
عنوان

مشکلات با همسر

200 بازدید | 11 پست

سلام خانوما راه حل بدین بهم منو همسرم ماهی دوبار اینا باهم میریم گردش یا خرید شهر دیگه از این ماهی دوبارو یبارش حتما خواهر مادرشو هم با خودش میاره،خواهرزاده هاشو میاره،خسته شدم ازشون من هنوز نامزدم دوس ندارم خلوتمونو بهم بزنن ولی شوهرم میارتشون  

کرونا بیا راهکار بده بهشون😢😯

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توهم فک وفامیلاتو ببر😑راه دیگه ای ب ذهنم نمیرسه

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
2731
2738

یه فیلمه بود کل فامیل رفتن ماه عسل عروس جا موند   

تو خلوت میخای یا از اونا خوشت نمیاد؟ 

عزیزم خانواده ش هستن مطمین باش با حرف زدن هم نمیزاردشون کنار پس اعصاب خودتو خورد نکن

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
آخه حرصم میگیره نمیتونم هضم کنم خسته شدم ازشون

بعضی خانواده ها واقعا بی فرهنگ اونا خودشون باید درک و شعور داشته باشن 

ما سر این مسایل چه دعواها که نکردیم ولی شوهرم هیچوقت هیچ کاری نکرد چون نمیشد واقعا مثلا به پدر مادرش بگه کمتر خونه م بمونین یا قبلش خبر بدین یا سر نکنین تو کمد لباسامون اونا باید خودشون می‌فهمیدن 

من نتونستم کنار بیام خیلی دعوا کردم دیدم شوهرم هیچ‌کار نمیکنه با خودشون دعوا کردم اونقدر دعوا کردم که دیگه نایی برام نمونده داغون شدم گرچه الان اون کاراشون کمتر شده ولی به چه قیمتی من اعصابم ضعیف شده علاقه مون کم شده و ۰۰۰۰۰

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲