2726
عنوان

مردم‌ و زنده شدم تا به مامانم گفتم که پول بهم قرض بده

| مشاهده متن کامل بحث + 737 بازدید | 58 پست
وای این چه حرفیه! یعنی اگه یکی ازت قرض بخواد شما اینقدر دیدت نسبت بهش منفیه؟ برا هر کسی ممکنه پیش بی ...

نه نه اصلا بارها شده که به بقیه قرض بدیم ولی خودمون اولین بار هست اینجوری میشه شوهرمم‌ خیلی سختش‌ هست این قضیه فکر کنم امروز ی سکته ناقص رو بزنه

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
عزیزم ..خودتو ناراحت نکن... زندگی بالا پایین زیاد داره خب.. میفهمم چی میگی.😔.ولی باز خوبه از مامان ...

ممنون عزیزم 

الان حال کساییکه‌ بخاطر پول به بقیه رو میزنن‌ رو درک میکنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما الان نزدیک ۳۰ تومن از دونفر طلب داریم که الان موعد پرداختش بوده که ندادن  هیچ وقت کارتمون ر ...

خدا برکت بده ب مالتون...شوهرتم آروم کن... زندگیه دیکه.. واقعا یه جاهایی سخت میگیره واسمون

2728
ممنون عزیزم  الان حال کساییکه‌ بخاطر پول به بقیه رو میزنن‌ رو درک میکنم

همه مثل شما نیستن. خیلی ها میخورن و میخوابن بعد اخر ماه از این و اون با هر دروغی شده پول قرض میکنن. برادرشوهر من از این دستت. عین خیالشم نیست. ارامش کامل

همه مثل شما نیستن. خیلی ها میخورن و میخوابن بعد اخر ماه از این و اون با هر دروغی شده پول قرض میکنن. ...

این مدل آدمها‌ دیگه عادت گردن به این کار واقعا عزت نفسی‌ ندارن‌ 

حس میکنم دارم خفه میشم‌  تا حالا به کسی رو نزده بودم برای پول  وای حس میکنم دارم میمیرم

سخت نگیر تو تازه بزرگ شدی. 

قرض که چیز بدی نیست،. اگه بد بود خدا این قدر از ثواب قرض دادن نمی‌گفت.مامانت یه کار خیرکرده

تو هم پولشو پس میدی 

خدا برکت بده ب مالتون...شوهرتم آروم کن... زندگیه دیکه.. واقعا یه جاهایی سخت میگیره واسمون

مگه الان میشه باهاش حرف زد 

۶.۵ از پیش گوسفندها اومد ی قهوه خورد با عصبانیت و رفت سر کارش‌

حس میکنم دارم خفه میشم‌  تا حالا به کسی رو نزده بودم برای پول  وای حس میکنم دارم میمیرم

زیادی داری شلوغش میکنی 

نهایت به شوهزت میگفتی خودش جور کنه تو که اینقدر سختت بود

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
این حس و حالتون الان خیلی خوبه  ولی خب ادم یه موقع هایی واقعا چاره ای نداره انشالله خیلی زود پ ...

آره شاید همین فردا پس دادیم چون منتظریم ی چک پاس بشه متاسفانه همین امروز به این ۱.۵ نیاز داشتیم 

دیشب به شوهرم گفتم برم‌ حلقه ام رو بفروشم گفت دیگه چی خودم ی کاریش میکنم بعد صبح اومده میگه من نمیتونم تو خودت میتونی از بابات اینا بگیر

ولی حس و حالم خوب نیست 

اگه گوسفند دارین خب یکیشو بفروشین... ایشالله زایمان میکنن زیادمیشه خب

الان آبستن هستن نمیشه ازشون فروخت چون فصل بیماری گوسفند تو منطقمون هست نمیخرن‌ خیلی 

همین پول رو هم واسه واکسن همین گوسفندها لازممدن. شده

زیادی داری شلوغش میکنی  نهایت به شوهزت میگفتی خودش جور کنه تو که اینقدر سختت بود

اون که از من بیشتر سختش‌ هست اون انداخت گردن من 

بخدا شلوغش‌ نکردم حالم بده

2706