2726
اخه زنه اویزون تازه عقد کردیم پیام داده بود دلتنگم و جالبه شوهرم نگفته بود ازدواج کردم من که فهمیدم ...

نه عزیزم زیادخیالتی نشواون ازتون ترسی نداره اگه بخواد دوباره ارتباط برقرار میکنه تورو دوس داشته گفته من ازدواج کردم تازه عزیزم پیش میادخودتونرنجون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا همون اول خیلی خورد تو  ذوقم همه مردا دخترا قبل ازدواج دوست دختر پسر دارن ولی ی ادم مطلقه س ...

خوب با دوس دختر نمیتونن رابطه جنسی کامل داشته باشن ولی با زن مطلقه میتونن حالا چه اشکال داره یه چن سال هم بزرگتر باشه مهم همون شهوت براشون

وایی گلم منم همین فکرو کردم ولی اصلا ناراحت نشو و دلیلشو ازش با ناراحتی بپرس ببین چی میگه..اخرش نگف ...

چرتو پرت. پیچوندن که اصلا به این فکر نکردم سریع گفتم پیام نده بلاک کردم

2728
خوب با دوس دختر نمیتونن رابطه جنسی کامل داشته باشن ولی با زن مطلقه میتونن حالا چه اشکال داره یه چن س ...

اذخ دیگه میرن دنبال زن سن بالا مطلقه که توقعی هم مداشنه باشه 

جااب این من از نظر فرهنگی تحصیلات خونواده خیای سرم از همسرم اگر از دست بده اون ظرر کروه 

اگه اون خانومه برای زندگیم یه تهدید محسوب نشه به روش نمیارم و مثل قدیم باهاش خوب میمونم

ولی اگه حس کنم ممکنه روزی روزگاری برگرده مخ شوهر نداشتمو میزنم تا همه چیشو به اسمم کنه که اگه خانومه وارد زندگیش شد از خونه بندازمش بیرون آسمون جل شن😊

جاست الان
نمیدونم پیامای قبلشو ندیدم فقط فهمیدم چند بار پیام داده بلاکش کرده رفته تو

تو فیس بوک پیام داده و جالبه ...

عزیزم فکرتودرگیرنکن باز حواست بهش باشه همش گوشیشوچک کن من که هشت ساله ازدواج کردم بچه دارم همیشه شباگوشیشوچک میکنم بدراحت میخوابم😀

واااااااا شمارشو عوض کنه و اینکه قبلش توو بهش زنگ بزن و بگو

سماذشو که نمیشه کاریه همون موقع میخواستم زنگ بزنم به طرف فهش بکشم بهش با خودم گفتم دهن به دهن کردن با چنین ادمی در شعن من نیست

اگه اون خانومه برای زندگیم یه تهدید محسوب نشه به روش نمیارم و مثل قدیم باهاش خوب میمونم ولی اگه حس ...

فعلا احساس میکنم تموم شده ولی اگر ی دفعه دیگه چنین چیزی ببینم میزنم به سیم اخر 

چقدر شوهرتو قبول داری؟

Hewho                                kneels before god can stand befor               🦋   anyone.                                                                                                                                                                                                       کسی که                      در مقابل خداوند زانو بزند                                                                                                       میتواند در مقابل هرکسی بایستد💙.
2706