2737
2734

سلام ،من خ تعریف پزشکان متخصص مو وپوست شیراز شنیدم میشه بهم معرفی کنین تا شیرازم برم پیشش،ممنون

خداوندا ، هرکسی رو به آروزوی قلبیش برسون ،ی گل دخترسالم و صالحم بهم هدیه بده😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دکتر گودرزی یکی از بهترین دکترای متخصص پوست و مو هست اگ خواسی شمارش بدمت

شیرازی هستین،هرچی اادرس وشماره ازدکترهای خوب داری بده،دیگه رسما دارم کچل میشم

وای آره شوهرم میخواد بره موبکاره.

تو شیراز،تپروازهای شیراز همیشه کلی ادم مو کاشتن😄

شیرازی هستین،هرچی اادرس وشماره ازدکترهای خوب داری بده،دیگه رسما دارم کچل میشم

بله شیرازیم خودمم پوستم مشکل داشت خیلی دکترا رفتم ولی نتونستن کاری کنن ولی ی دکتری بهم ایشونو معرفی کرد منم رفتم خیلی کارش خوب بود09107007006 این شمارشه

همیــشہ*عـشـق *باشد💕همیشه بـرڪـتـــ🍀🍃         
2738
بله شیرازیم خودمم پوستم مشکل داشت خیلی دکترا رفتم ولی نتونستن کاری کنن ولی ی دکتری بهم ایشونو معرفی ...

شماره وادرس مطبش میدی،من ریشمک هستم ،خوب وقت میگذاره،مشکل ریزش مو دارم از نوع شدید

بله شیرازیم خودمم پوستم مشکل داشت خیلی دکترا رفتم ولی نتونستن کاری کنن ولی ی دکتری بهم ایشونو معرفی ...

واقعا خوبن من برا پوست و مو میخام یه دکتر خوب برم 

ارزش داره بیام شیرار

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
شماره وادرس مطبش میدی،من ریشمک هستم ،خوب وقت میگذاره،مشکل ریزش مو دارم از نوع شدید

شمارشو ک نوشتم عزیزم بله خیلی دکتر خوبین پشیمون نمیشین 09107007006 بااین شماره تماس بگیر وقت بگیر چون معمولا سرشون شلوغه دیر ب دیر وقت میدن اسم مطبشم کلینیک ارم

همیــشہ*عـشـق *باشد💕همیشه بـرڪـتـــ🍀🍃         
کلینیک اِرم

دختر خوشگل ،اخه من که جایی نمی شناسم ،این شماره که دادی ،برای منشی ،مطب ،یا چی 

کی ها وقت میدن ،امروز هست،

2706