2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من قبلا هفتگی ماموریت بود ولی چون خودم سرکار میرفتم زیاد نبودشو حس نمی کردم فقط شبا دلتنگش میشدم اونم اونقدر خسته بودم زود خوابم میبرد ادامه پیدا نمی کرد 😀

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

ی مدت اوایل کدونا دور بود یه ماه حدودا دق کردم همین.

خونه مامانم میموندم ولی بی تاب خونه خودم بودم دلم میخواست کنار همسرم باشن

به توکل نام اعظمت...خدایاااا شکرت که فندق و گردو و بادوم رو به من هدیه کردی .....عاشقتمممم خدااااااخدااایاااا
من پارسال اینجوری بودم.....خیلی سخته....درکت میکنم....ان شاءالله که به سلامتی میاد پیشت.... خونه خو ...

خونه خودم حوصله بقیه رو ندارم تازه بیچاره شوهرم خودشم خونه باشه انقد بی اعصابم و غر غر میکنم که تهش بحث میشه روانم ریخته بهم

ی مدت اوایل کدونا دور بود یه ماه حدودا دق کردم همین. خونه مامانم میموندم ولی بی تاب خونه خودم بودم ...

منم همینم قبلا کم بحث میکردیم ولی از وقتی باردارم همش دارم اذیت میکنم

منم همینم قبلا کم بحث میکردیم ولی از وقتی باردارم همش دارم اذیت میکنم

حق داری خانوم باردار شرایط روحیش ب هم میریزه مخصوصا اگه همسرش مداوم پیشش نباشه.چند وقت ی بار میاد خونه؟

به توکل نام اعظمت...خدایاااا شکرت که فندق و گردو و بادوم رو به من هدیه کردی .....عاشقتمممم خدااااااخدااایاااا
حق داری خانوم باردار شرایط روحیش ب هم میریزه مخصوصا اگه همسرش مداوم پیشش نباشه.چند وقت ی بار میاد خو ...

انشالله

تازه میخواد بره قبلا پیشم بود.سه روزکار سه روز خونه 

انشالله تازه میخواد بره قبلا پیشم بود.سه روزکار سه روز خونه 

اگه میتونی تنها نمون برو خونه مادرت

2706