1874
2019
2033

یدونه دختر داشته باشم.

موهاشم بزارم بلند شه. باهم لباس ست بپوشیم‌.مثل خودمم چال داشته باشه

خیلی دلم میخوادهمسرایندم پلیس باشه از اونا که خیلی جدی ومغرورن و قد بلندی دارن و به هیچ خانومی نگاه نمیکنن😌از اونا که تو بخش عملیات و مواد مخدرن 😻جوگیرم نشدم دلم میخواد�واسه رسیدن ب این خواستم واسم یه صلوات بفرست و ریپلی کن که شادشم💋🌹💛🌸

من مجردم ولی اولیش یه پسر یا دختر فرق نداره ولی بعد از 6_7سال دومی جنسیتش متفاوت باشه😅

تولدمه😐😐😩😩      (کاربرخانم هستم)        پرستار مهربون اینده😍کودک درون من خعلی وقته که سقط شده💫   تنهایی یه چیز درونیه و ربطی به ادمای دور و برت نداره پس انقد نگو توکه دورت شلوغه!!باش؟؟      وقتی تو میدون، اسب نباشه!خر هم میتونه به خط پایان برسه حکایت خیلیاست :)          میگَـن مال مـَـردم خوردَنـ نَدارعـ وَلـی واس مارو راحـت بـاش . ..

بچه اولم دختر شد. الانم دو روز عقب انداختم اگر بهردار باشم دوست دارم دختر باشه. اخه فقط دو تا بچه میخوام و بنظرم برای یه دختر خواهر داشتن خیلی مهمه 😍

اگر بچه اولم پسر بود دوست داشتم دومی هم پسر باشه 😂

الحمدلله پسرمو باردارم 

ان شاءالله خدا بهم دوتا گل دختر و ی گل پسر دیگه ام بده 

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به توکل نام اعظمت...خدایاااا شکرت که فندق رو به من هدیه کردی .....عاشقتمممم خداااااا

من با پسر بچه ها رابطه بهتری دارم شاید هم دلیلش این بوده اطرافم پسر بچه بیشتر بوده نمی دونم از شیطونی کردنشون  خوشم میاد ولی عاشق دختر بچه ها هم هستم شیرینن برای همین اولی پسر دومی دختر😊😍

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست حتی بچه توی شکمم هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه

دختر باشه 😍 حالا اگه پسر هم بود مشکلی نیست چون تا دو سالگی مثه دختره 😎

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم کمی گرفته، هنوز که جمعه نرسیده.پس چرا اینگونه ام؟؟؟فکرش را بکن ، چقدر گران برایت تمام میشود حرفها و سرزنش هایی که از بقیه میشنوی اما آنان نخواهند دانستکه توبدون اینکه تقصیری داشته باشی ، فقطهمه چیز را گردن گرفته ایتا اینکهجلوی یک اتفاق بدتر را گرفته باشی....💔
1718