1874
2019

بچه اول پسر 

بعدیا دختر 

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گرفتارم، گرفتارم یا ابالفضل💔گره افتاده در کارم یا ابالفضل💔دعایی کن دوباره چند وقتیست💔هوای کربلا دارم یا ابالفضل💔چه بگویم که علی کیست😍رفته ساقی که قدح پر کند و برگردد🌺عرش را غرق تهیر کند و برگردد🌺دیر یا زود ولی می‌رسد از راه اخر🌺یک نفر عین علی می‌رسد از راه اخر🌺مینویسم که شب تار سحر میگردد🌺یک نفر مانده از این قوم که برمی گردد🌺ان شاء الله.✌️ما_ملت _امام حسینیم. گر به دولت برسی مست نگردی مردی🌷گر به ذلت برسی پست نگردی مردی🌷اهل عالم همه بازیچه دست هوسند🌷گر تو بازیچه این دست نگردی مردی🌷با خبر باش پس از ظلمت این چند صباح💓صبح دولت بدمد، شادی ما پشت در است💓گر که ریزد خون من آن دوست رو پای کوبان جان برا فشانم بر او💞رقص جولان بر سر میدان کنند، رقص اندر خون خود مردان کنند💞در آن نفس که بمیرم در آرزوی تو باشم 🥀بدان امید دهم جان که خاک کوی تو باشم 🥀به وقت صبح قیامت که سر ز خاک بر ارم🥀به گفتگوی تو خیزم، به جستجوی تو باشم🥀عاشق شعرم
2032
یه پسر و یه دختر. میخوام جنسم جور باشه لطف کنید تاپیک آخر منو گزارش بزنید میخوام لغو کاربری بشم.

ترکیده

-پرَنسِسـِ بابآ:🙇🏻‍♀️💘 -اگِہ بابات پسوُردِ گوشیتُ پیدا ڪُنه:🐬🌿 -ڪِ میشی مرحومعِ مغفورعِ باباعـْ⃟⃟😹😹

هر دو

ولی الان هیچکدومو ندارم!

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

هردوشم لازمه

مگه میشه یکیش نباشه

واسطه ازدواج دائم👈اپلیکیشن و سایت آدم و حوا. تیم متخصص و مجرب از اساتید و مشاوران کشوری.با راستی آزمایی های دقیق و شیوه کار تخصصی.درباره این موسسه در خبرگزاری فارس، مهر و باشگاه خبرنگاران جوان سرچ کنید.                                                               adamvahava.org

ته دلم دخترپسندم

ولی چون شوهرم غریبه میگم یه پسر بیارم بزرگ بشه باهم برن بیرون عین دوتا دوست بشن

دراصل برای ما که ۹ساله منتظریم فقط سالم و صالح بودنش مهمه و اینکه تشریفشو زودتر بیاره 💔

بعد از حذف آدمهای سمّی زندگیت سرگرم فیلم و کتاب پربار شو. به اندازهٔ آدمها دست نزن⛔

خوشبحالت..من و شوهرمم ۱۰تادخترداشته باشیم باز میخایم😁ان شاالله ک ب زودی کلی نی نی دختر بیاریم😍😍😍

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن اولیه ۷۵و۵۰۰..وزن جدید ۶۵..قد ۱۵۶..وزن هدف ۵۴.تیکر لاغری و مامان شدنمه ایشالا😍😍😍
1718