2726
عنوان

خامه قنادی چطوریه

| مشاهده متن کامل بحث + 1799 بازدید | 132 پست
یعنی چی فرم میدی؟ باید کاریش کنی تا بشه رو کیک بکشی؟

خامه قنادی های بازاری منجمده باید شب از فریز بگداری تو یخچال بعد که نرم شب صبح با همزن بزنی تا فرم بگیره. خامه باید در حدی نرم شده باشه که تکه های یخ توش نباشه. .

بعضی از خامه ها پرچرب هستن و خوب فرم میگیرن برای کیک مثل خامه کولاک یا گلرود

بعضی ها واسه کاور کیک مناسب نیستن بیشتر برای دسر قابل استفاده ان مثل پمپیا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خامه قنادی های بازاری منجمده باید شب از فریز بگداری تو یخچال بعد که نرم شب صبح با همزن بزنی تا فرم ب ...

پرچربشو بگیرم؟؟

پروفایلم... ارزومه... لطفا واسه رسیدن بهش یدونه صلوات واسم بفرستید..❤ 
2728
یسوال واسم پیش اومد همه خامه ها سفیدن؟ قهوه یا قرمز نداره اماده؟

خامه سفیده خودت باید رنگ‌خوراکی بگیری بهش اضافه میکنی رنگی میشه.رنگ خوراکی ژله ای بگیر.قیمتیم نداره.کم کم اضافه کن ک به رنگ دلخواهت برسی.من قرمز دارم دو قطره اضافه میکنم صورتی خوشرنگی میشه ولی بیشتر اضافه کنی کم کم قرمز میشه

فاذا قضی امرا فانما یقول له کن فیکون❤👈اگر خداوند اراده کند همه ی غیر ممکن های زندگی ممکن میشود😍❤
جای دیگه سر بزن من‌ دیدم از این پلاستیکیاش دارن اکثر لوازم قنادی فروشیا ارزونن منم قبلش روش شمارو ...

باشه عزیزم حتما یه جای دیگه میپرسم ارزون بود میگیرم.اره واقعا هم سخته هم ریسکش بالاست.خدا کوچولوهاتو حفظ کنه😍

فاذا قضی امرا فانما یقول له کن فیکون❤👈اگر خداوند اراده کند همه ی غیر ممکن های زندگی ممکن میشود😍❤
خامه سفیده خودت باید رنگ‌خوراکی بگیری بهش اضافه میکنی رنگی میشه.رنگ خوراکی ژله ای بگیر.قیمتیم نداره. ...

مثلا پودر کاکائو بهش اضافه کنی میشه؟؟

مثلا پودر کاکائو بهش اضافه کنی میشه؟؟

پودر کاکائو رو باید به مواد کیکت اضافه کنی اگه بخوای کیک کاکائویی درست کنی باید وقتی که تخم مرغو با ارد هم میزنی پودر کاکائو اضافه کنی ب موادت.نمیتونی به خامه بزنی.ولی میتونی رنگ قهوه ای بگیری به خامه بزنی قهوه ای میشه

باشه عزیزم حتما یه جای دیگه میپرسم ارزون بود میگیرم.اره واقعا هم سخته هم ریسکش بالاست.خدا کوچولوهاتو ...

فداتشم ممنون😍😍🥰

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
پودر کاکائو رو باید به مواد کیکت اضافه کنی اگه بخوای کیک کاکائویی درست کنی باید وقتی که تخم مرغو با ...

اهان باشه عزیزم ممنونم😘😘