2737
2734
عنوان

عروس هلندی بم انداختن😢

735 بازدید | 62 پست

سلام

پریشب دوتا عروس هلندی جوجه خریدم

فروشنده گف تا یک هفته دیگه دونه خور میشه

جوجه روی میز یکم سُر همش عقب عقب راه میرفت گفتم چرا اینجوریه گفت چون سطحش سُر هست اینجوریه

صبح روزبعد ک دیروز میشد جوجه همش چرت میزد ،شب شوهرم ازسرکار اومد ک ببریم تعویض کنیم اما مغازه بسته بود  امروز بردیم فروشنده کلی عیب روش گذاشت ک این پف کرده اینو مریض کردی اوردی و فلان 

هرچی ب زبون گرفتیم و توضیح دادیم اما حرف خودشو میزد

ازاخر گفتیم شکایت میکنیم گفت بدون نامه دامپزشکی کارتون پیش نمیره ک اونم باید دیروز نامه میگرفتید برید بسلامت

😕☹☹ چه آدمایی پیدا میشن !!!!!

عزیزای دلم برای اینکه آرامش به زندگیم برگرده یه صلوات مهمونم کنید لطفا♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند خریده بودی حالا

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2731

جوجه اي ك هنوز به دونه خوردن نيفتاده خودتون بايد با سرنگ غذا بدين توو چينه دونش

وقتي نميتونين چراا حيووناي بيچاره رو انقدر كوچيك ميگيرين؟؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
جوجه اي ك هنوز به دونه خوردن نيفتاده خودتون بايد با سرنگ غذا بدين توو چينه دونش وقتي نميتونين چراا ...

با سرنگ بش غذا میدادیم

عزیزای دلم برای اینکه آرامش به زندگیم برگرده یه صلوات مهمونم کنید لطفا♥️
2738
با سرنگ بش غذا میدادیم

خب پس مشكل كجاس؟

جوجه هاي سرلاكي همينن ديگه گردنشون شُله بدنشونم تعادل نداره تا بزرگ بشه

و اينكه بايد مداام به چينه دونشون دست بزنين تا خالي شد غذا بدين

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706