2726
خلاصه بغلش  کردم هی میگفت مامان ببخشید خواهش میکنم خیلی داغونم خیلی ناراحتم بگید چیکار کنم بچم ...

عزیز دلم 

آروم باشید 

الان با غصه خوردن فقط خودتون بیشتر تحت فشار عصبی قرار میدید 

برای همه پیش میاد 

شرایط شما هم سخت بوده 

اتفاقی نیافتاده که عزیزم 

مطمئن باشید فراموش میکنه 

شما هنوز هم برای کوچولوی خوشگلتون همون مامان مهربون سابق هستید 

انقدر خودتون رو اذیت نکنید 

اینکه الان حالتون بده یعنی خیلی مهربونید و این فقط یه اتفاق ناخوداگاه در اثر یک سری فشار جسمی بوده که برای همه ی مادخانوما پیش میاد و روحمون رو هم حسابی درگیر میکنه 

مطمئن باشید همه این حالات رو به اشکال مختلف تجربه کردیم، 

خدا کوچولوتونو سلامت بداره انشاءالله که سال ها سال با خوشحالی و سلامتی شاهد قد کشیدن و موفقیت هاش باشید عزیزم🌺🌸

If it’s not making me happy or making me better, I’m busy 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خلاصه تا ۳و ربع رو پام بود خوابید گزاشتمش زمین بیدار شد سرحال وای داد زدم سرش بغض کرد بعد از اتاق ا ...

عزیییزم. چرا روپاهات پیخوابونیش؟ مگه خودش نمیخوابه؟

خدای مهربونم تودلیمو صحیح وسالم بهم برسون🙏🙏
خلاصه تا ۳و ربع رو پام بود خوابید گزاشتمش زمین بیدار شد سرحال وای داد زدم سرش بغض کرد بعد از اتاق ا ...

خوابش نمیومد بزور نخوابونش.منم امروز رفتم دسشویی دیدم دخترم اومد دنبالم رودست وپاها اومد تو دسشویی منم عصبی شدم سرش😐

خدای مهربونم تودلیمو صحیح وسالم بهم برسون🙏🙏
2728
نزدن که😨  یکم ملایم تر صحبت کنید🌸 بالاخره ما همه گاهی حالمون بد میشه عصبی میشیم  ایشو ...

من هم دقیقا این مشکل رو دارم بچم ارومه من هستم ک بی لیاقتم

حالشو درک میکنم

...

انسانیتی نیست وقتی کار انسانها کشتن بچه هاست
من هم دقیقا این مشکل رو دارم بچم ارومه من هستم ک بی لیاقتم حالشو درک میکنم ...

دور از جونتون 

این حرفو نزنید 

باور کنید بی لیاقت نیستید 

فقط باید یکم بیشتر خودتون رو کنترل کنید و وقتی از دست کوچولوتن عصبانی میشید یک لحظه خودتون جای اون بذارید و به خودتون متذکر شید که اون هرگز قصد ناراحت کردن شما رو نداره فقط  درکش نسبت به محیط پیرامون و اتفاقات دورش به اندازه ی سنش هست و گاهی اصلا نمیدونه که کار اشتباهی کرده! 

و وقتی یک دفعه با پرخاش والدینش مواجه میشه شوکه میشه و‌این باعث میشه اعتماد به نفسش رو برای فکر کردن از دست بده و دیگه از هر چیزی بترسه 

چون خرابکاری های بچه ها از روی ندانستن و میل به تجربه است و اون لحظه اصلا نمیدونن که کارشون منجر به ناراحت کردن پدر و مادرشون میشه 

فقط کافیه کمی خودمون رو جای بچه ها بگذاریم تا بهتر درکشون کنیم و با برخورد بهتری اون ها متوجه اشتباهاتشون کنیم🌺🌸🌺

دور از جونتون  این حرفو نزنید  باور کنید بی لیاقت نیستید  فقط باید یکم بیشتر خودتو ...

بله واقعا بچه تقصیری نداره تازه دختر من ک ارومه 

منم ک ...

ممنونم از اینکه وقت گذاشتی

انسانیتی نیست وقتی کار انسانها کشتن بچه هاست
بله واقعا بچه تقصیری نداره تازه دختر من ک ارومه  منم ک ... ممنونم از اینکه وقت گذاشتی

🌺🌸🌺

خواهش ميكنم 

براي خودتون و خانواده ي عزيزتون آرزوي سلامتي و خوشبختي دارم🌸

خوابش نمیومد بزور نخوابونش.منم امروز رفتم دسشویی دیدم دخترم اومد دنبالم رودست وپاها اومد تو دسشویی م ...

چند وقتشه چرا چهار دستو پا اومد؟ چیزیش نگفتی؟ 

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت