2733
2734
عنوان

دیگه دارم ب مرزدیوونگی میرسم بقران خستم

| مشاهده متن کامل بحث + 571 بازدید | 51 پست

منم بخاطر حرفهای چرت و پرت و نظرهای ادمهایی که فقط زندگی ادمو خراب میکنن  فقط اعصاب ادمو خورد میکنن از مجردی تاالان ارتباطم خیلی کم بود و هست علاقه ای به رفت و امد ندارم بنظرم در صورتی میتونی تو جامعه دووم بیاری که عین  خودشون برخورد کنی من اصلا تحمل کوچکترین حرف ادمها رو ندارم بخاطر همین هم زمانی که مجرد بودم هم الان اصلا علاقه ای به اجتماع و ادمها ندارم تو خونه خودم با شوهرم و بچم خوشم . حتی با خونوادم هم بهم خوش نمی گذره  باور کنین من کرونا رو بهونه کردم خونه کسی نمیرم تا ادمها  رو کمتر ببینم و کمتر آزارم بدن اطرافیانم همه عصبی و پرخاشگر و زبون درشتن . همیشه  درحال دعوا و کدورتن. ولی من از همه دوری میکنم اصلا نمیتونم جمع رو تحمل کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بقران خستم خداچرادست گذاش رونقطه ضعفم چراباعث شددشمن شادبشم گوه توزندگیم گوه توفرهنگ بدمون ک یامیان ...

جلوی دشمنات خودتو شاد نشون بده بذار کوفتشون بشه ذوقی که از ناراحتیت کردنو

الان همه درگیر یه سری مسائل هستیم یه سری هم بیکار و بیشعور فضول و پیگیر با خوشحالی و موفقیت سعی کن حالشونو بگیری

من در جستجوی تکه ای از آسمـــــان پهناور هستم که از انبوه اندیشه های پست تهی باشد.🦋✨
کی بهت این حرفو زد؟ من ۲۵ سالم بود طلاق گرفتم.تو که سنی نداری! یکسال بعدش با یه پسرمجرد ازدواج کردم. ...

فرهنگ غلط عرب

تویه روستای کوچیک بدنیااومدم امافکرم بااین روستامطابقت نداره توشهرازدواج کردم وخیلی زودازحرف مردم ناراحت میشم

پیرزنه بدون اینک دربزنه اومدتوب مادرم میگه عجله نکن فعلانمیخادبه ی پیرمردبدیش

مادرمم خنگه هیچی بش نگف

اخه من چیکارکنم

2728
یه پیرزنیه  داغونم کرد اخه چرااینکارومیکنه خدا من هم بایددردخیانتوتحمل کنم دردمتلاشی شدن زند ...

اووووووووه ول کن بابا...یه پیرزن.....فک کردم دختر خاله ای خاله ای کسی. حوصله داریا

دل از تو گر بگیر و بردارم از تو مهر** آن مهر بر که افکنم آن دل کجا برم؟
یه پیرزنیه  داغونم کرد اخه چرااینکارومیکنه خدا من هم بایددردخیانتوتحمل کنم دردمتلاشی شدن زند ...

محل نذار.همون دشمنا وقتی یه شوهر توپ کردی میسوزن.منم تا طلاق گرفتم دیگه فقط فامیل کل نزدن!!!! سال بعدش برا عروسیم نیومدن چون چشم نداشتن ببینن🤣🤣🤣🤗

پسرگلم قلبم فقط بخاطر تو میزنه.۶ماهگیت مبارک شاهزاده قلبم🎈🌹
منم بخاطر حرفهای چرت و پرت و نظرهای ادمهایی که فقط زندگی ادمو خراب میکنن  فقط اعصاب ادمو خورد م ...

خب من چکارکنم بقران من روحیه ضعیفی دارم منم اخلاقم مث شماس کلازیادتواجتماع نیستم

اینجافرهنگشون خیلی پایینه چون روستاس

دیگ دارم داغون میشم ازاین طرزفکرک فک میکنن یه مطلقه ینی بدبخت وتوسری خور

محل نذار.همون دشمنا وقتی یه شوهر توپ کردی میسوزن.منم تا طلاق گرفتم دیگه فقط فامیل کل نزدن!!!! سال بع ...

چجورتونستی حرفاشونوتحمل کنی من هرچقددارم سعی میکنم ک محل نذارم ولی نمیشه ونمیتونم اخرش میشینم حرفاشونومرورمیکنم وگریمومیکنم نمیدونم چجورقوی شم

2738

من تعجب میکنم خیلیا از اطرافیانشون ضربه میخورن و دعوا و کدورت بینشون هست ولی بازم ارتباط دارن اطرافیان هیچوقت خوشی ادمو نمیخوان ببینن من حتی متوجه شدم خونوادم هم آرامش منو نمیخوان همین باعث شده از همه فرار میکنم علاقه ای به ارتباط ندارم تنهایی بهتر از صدتا حرف که دل ادمو چنگ میزنه 

ماکه هرچی طلاق دیده اطرافمون دیدیم با پسر مجرد ازدواج کردن . چه فرقی داره مگه ؟ این حرفا قدیمی ...

ارزومه اینجاتومحلمون یکیوپیداکنم فکرش پیشرفته باشه وب اندازه کافی فهمیده..

بامطلقه یجوردیگه برخوردمیکنن وفک میکنن ک بایدبایه پیرمردازدواج کنه وبدبخترین ادمه بخدانمیتونم بین این دهاتیاباشم

چجورتونستی حرفاشونوتحمل کنی من هرچقددارم سعی میکنم ک محل نذارم ولی نمیشه ونمیتونم اخرش میشینم حرفاشو ...

عزیزم اولش سخته اما میگذره.بخدا توکل کن و سعی کن‌چشماتو واسه ازدواج دوم کاملا باز کنی تا غلط تصمیم نگیری.کدوم شهری؟

پسرگلم قلبم فقط بخاطر تو میزنه.۶ماهگیت مبارک شاهزاده قلبم🎈🌹
عزیزم اولش سخته اما میگذره.بخدا توکل کن و سعی کن‌چشماتو واسه ازدواج دوم کاملا باز کنی تا غلط تصمیم ن ...

مشکل اینه تویه روستای کوچیک زندگی میکنم ک همه افکارشون محدودوسنتی هست..

وب شهری ک توش ازدواج کرده بودم خیلی وابستم

ازپدرم ک خیلی سختگیرشده نسبت ب من متنفرم چون حس بزرگی دارم ک ممکنه براازدواج دومم باسلیقه ی خودش کسیوانتخاب کنه ک من نمیخام اینجارسم وسوم اینوندارن ک یه مدتی برای اشنایی دوطرف درنظربگیرن 

2706