2157
2106

تف ب این دنیاوادماش نمیدونم خداچرااینکاروباهام کرد

دارم طلاق میگیرموحرف مردم ذره ذره دارم آبم میکنه مگ مطلقه چشه؟چرافک میکنن هرکی طلاق بگیره بایدباپیرمردازدواج کنه؟وقتی میبینیدیکی طلاق میگیره چرامیاین داغ دلشوبیشترمیکنیدک وااای توزندگیت خراب شدواای چراانقدزودازدواج کردی واای مطلقه شدی واای بایدبایه پیرمردازدواج کنی دیگ خسته شدم بقران دیگ نمیتونم ادامه بدم ب جای اینکه به من روحیه بدن اینجورچرتوپرت میگن ومن بغضم میترکه

حرفا رو فقط بشنو ولی گوش نکن.....بعدشم پیرمرد چشه مگه! پیرمردا که بهتر بلدن زن و زندگیشونو نگه دارن...الآن جوونا بی عرضه ن انگار..‌

دل از تو گر بگیر و بردارم از تو مهر** آن مهر بر که افکنم آن دل کجا برم؟

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

چندسالته مگه؟ من طلاق گرفتم و یکیال بعد با یه پسرمجرد خیلی خوب ازدواج کردم.الان یه بچه ام دارم

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرگلم بی صبرانه منتظر آمدنت هستم...خدای من بخاطر هدیه هایی که به من دادی از تو ممنونم🙏🌹
2149

جامعه ما چیش درسته که حالا رفتار و گفتارشان نسبت به طلاق باشه نه تنها این مورد بقیه موارد هم همینه کسی که ازدواج نکرده یجور میگن کسی که ترنسه یه جور میکشه کسی فقیره یه جور پولدار یه جور کلا فقط بلدیم با فرهنگ کم عقده هامون بقیه رو آزار بدیم ...

عضو گروه رژیم بامداد خمار  *گروه آبی*  قد 157  وزن شروع  67.2 وزن فعلی 64.2 وزن هدف 57 💙  (چالش پاییز 99 با همین گروه از وزن 78 به 65 رسیدم 🤗🌿)   مهم ترین درسی که از پاییز آموختم اینست: تغییر می‌تواند زیبایی آفرین باشد. تمام تلاشم اینست بهترین ورژن خودم را زندگی کنم.  💚🌿💚
حرفا رو فقط بشنو ولی گوش نکن.....بعدشم پیرمرد چشه مگه! پیرمردا که بهتر بلدن زن و زندگیشونو نگه دارن. ...

یعنی لیاقت من بایدیه مردسن بالاباشه همش۱۸ سالمه واقعاشماهم همچین نظریه ایی داری ک بایدباپیرمروازدواج کنم؟

چندسالته مگه؟ من طلاق گرفتم و یکیال بعد با یه پسرمجرد خیلی خوب ازدواج کردم.الان یه بچه ام دارم

والاااا....

ول کن حرف مردمو....من هزارتا مورد اینجوری دیدم

خوشبخت باشی عزیزم❤❤

یعنی لیاقت من بایدیه مردسن بالاباشه همش۱۸ سالمه واقعاشماهم همچین نظریه ایی داری ک بایدباپیرمروازدواج ...

نه عزیزم😂😂😂😂😂😂😂😂😂کلی گفتم. واسه خنده

عزیزم خوب بگن مگه هرچی بگن درسته

اونموقع که از آدم تعریف میکنن مگه اتفاقی میفته که حالا بخوان چرت و پرت بگن 

تو این جامعه باید یاد بگیری حرف مردم باد هواست

من در جستجوی تکه ای از آسمـــــان پهناور هستم که از انبوه اندیشه های پست تهی باشد.🦋✨
2050

۱۸ سالمه

دارم داغون میشم باوقاحت اومدتواتاقم بدون اجازه بهم میگه واای الان چ وقت ازدواجت بودک داری طلاق میگیری ومادرمم خنگ وسادست بلدنیست جوابشوبده 

ب مادرم میگه حالابایدبه ی پیرمردبدیش

من چیکارکنم من خستم من باهزارتاجنگ واعصاب تونستن یکمی اروم بگیرم دوباره این نفهم اومدحالموبدکرد

ماکه هرچی طلاق دیده اطرافمون دیدیم با پسر مجرد ازدواج کردن . چه فرقی داره مگه ؟ این حرفا قدیمی شده بابا ولشون کن فکرشون مال ۱۰۰ سال پیشه‌‌ ‌. البته من مجردم فک نکنی بخاطر خودم اینارو گفتم .واقعیت بود . من و شما هیچ فرقی نداریم . فقط یه تجربه ناموفق داشتی عزیزم همین که ممکنه برا هرکسی پیش بیاد .بزرگش نکن الکی

۱۸ سالمه دارم داغون میشم باوقاحت اومدتواتاقم بدون اجازه بهم میگه واای الان چ وقت ازدواجت بودک داری ...

ببخشید این موجود نفهم کیه؟؟؟

عزیزم خوب بگن مگه هرچی بگن درسته اونموقع که از آدم تعریف میکنن مگه اتفاقی میفته که حالا بخوان چرت و ...

بقران خستم خداچرادست گذاش رونقطه ضعفم چراباعث شددشمن شادبشم گوه توزندگیم گوه توفرهنگ بدمون ک یامیان احساس ترحم میکنن الکی یامیان زخم زبون میزنن من توخونه نشستم ک حرف ازکسی نشنوم ولی هرکاری بکنم حرف میشنوم

۱۸ سالمه دارم داغون میشم باوقاحت اومدتواتاقم بدون اجازه بهم میگه واای الان چ وقت ازدواجت بودک داری ...

کی بهت این حرفو زد؟ من ۲۵ سالم بود طلاق گرفتم.تو که سنی نداری! یکسال بعدش با یه پسرمجرد ازدواج کردم.۳سالم از خودم کوچیکتره

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرگلم بی صبرانه منتظر آمدنت هستم...خدای من بخاطر هدیه هایی که به من دادی از تو ممنونم🙏🌹
2087

منم بخاطر حرفهای چرت و پرت و نظرهای ادمهایی که فقط زندگی ادمو خراب میکنن  فقط اعصاب ادمو خورد میکنن از مجردی تاالان ارتباطم خیلی کم بود و هست علاقه ای به رفت و امد ندارم بنظرم در صورتی میتونی تو جامعه دووم بیاری که عین  خودشون برخورد کنی من اصلا تحمل کوچکترین حرف ادمها رو ندارم بخاطر همین هم زمانی که مجرد بودم هم الان اصلا علاقه ای به اجتماع و ادمها ندارم تو خونه خودم با شوهرم و بچم خوشم . حتی با خونوادم هم بهم خوش نمی گذره  باور کنین من کرونا رو بهونه کردم خونه کسی نمیرم تا ادمها  رو کمتر ببینم و کمتر آزارم بدن اطرافیانم همه عصبی و پرخاشگر و زبون درشتن . همیشه  درحال دعوا و کدورتن. ولی من از همه دوری میکنم اصلا نمیتونم جمع رو تحمل کنم 

بقران خستم خداچرادست گذاش رونقطه ضعفم چراباعث شددشمن شادبشم گوه توزندگیم گوه توفرهنگ بدمون ک یامیان ...

جلوی دشمنات خودتو شاد نشون بده بذار کوفتشون بشه ذوقی که از ناراحتیت کردنو

الان همه درگیر یه سری مسائل هستیم یه سری هم بیکار و بیشعور فضول و پیگیر با خوشحالی و موفقیت سعی کن حالشونو بگیری

من در جستجوی تکه ای از آسمـــــان پهناور هستم که از انبوه اندیشه های پست تهی باشد.🦋✨
کی بهت این حرفو زد؟ من ۲۵ سالم بود طلاق گرفتم.تو که سنی نداری! یکسال بعدش با یه پسرمجرد ازدواج کردم. ...

فرهنگ غلط عرب

تویه روستای کوچیک بدنیااومدم امافکرم بااین روستامطابقت نداره توشهرازدواج کردم وخیلی زودازحرف مردم ناراحت میشم

پیرزنه بدون اینک دربزنه اومدتوب مادرم میگه عجله نکن فعلانمیخادبه ی پیرمردبدیش

مادرمم خنگه هیچی بش نگف

اخه من چیکارکنم

یه پیرزنیه  داغونم کرد اخه چرااینکارومیکنه خدا من هم بایددردخیانتوتحمل کنم دردمتلاشی شدن زند ...

اووووووووه ول کن بابا...یه پیرزن.....فک کردم دختر خاله ای خاله ای کسی. حوصله داریا

1718