2410
2553
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!

| مشاهده متن کامل بحث + 2188964 بازدید | 30805 پست
سلام روزتون بخیر من به تازگی موهامو مش کردم چیکار کنم موهامو تقویت کنم از چی استفاده کنم جنس موهام چربه و فقط از شامپو پروویتال مای استفاده میکنم که برای موههای رنگ شدس دیگه چی استفاده کنم ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستای گلم خوبین یه سوال دارم من 6 ماه پیش موهامو واسه عروسیم دکلره کردم بعدشم دو بار رنگ قهوه ای تیره کردم حالا الان بالای موهام یعنی ریشه ها تیره هست پایینا روشن چجوری میتونم با استفاده از حنا موهامو مشکی کنم اخه میخوام از این به بعد موهامو تقویت کنم خواهشن حتما جواب بدین
2456
سلام دوستای عزیزیم. فردا دو تا امتحان تو یه ساعت دارم جفتشم ترجمه انگلیس متون فلسفی و ترجمه عربی متون فلسفیه. برام دعا کنیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییید خواهشن مهربوناااااااااا.

راستی آوا رها جون تو سایتی که گذاشتن مقدار گرم هر قاشق روغن اینه:

اندازه مواد با قاشق سوپخوری (غذاخوری سر پر )
روغن:20 گرم
2714
من 30 گرمم چون رو حرارت اندازه میگیرم روغنم روون میشه ،گرمم خیلی نزدیک به میلی لیتره فکر کنم ،ولی بچه هایی که با میلی لیتر اندازه میگرند صحیحتره

IMG 7543
free upload

دیانا جون گرم رو میلی لیتر کن که برای بچه راحت تر باشه
سپیده چون من که دیروز روغنمو بدوم حرارت اندازه گرفتم ،30 میلیریتر تقریبا شد 22 گرم البته چون کرچک سنگینه ،میشود دوفاشوق غذاخوری با دو قاشوق چاخوری ,بچه هایی که نزدیک به این میزان درست کردن ,درست درست کردن

بقیه گه با ترازوی اشپزخونه اندازه گیری کردن با روغن غلیط تصحیح کنند و بجاش میلی لیتر رو از این به بعد جایگزین کنند
من با ترازو مقدار روغن و اندازه گرفتم

یک قاشق غذاخوری میشه 6 گرم
یک قاشق چایخوری میشه 3 گرم

15 گرم میشه 2 ق غ + 1 ق چ
30 گرم ............................................. 4 ق غ = 2 ق چ
هر لحظه معجزه ایی در حال رخ دادن است ....
2706