موضوع بحث

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!

| مشاهده متن کامل بحث + 1547850 بازدید | 30639 پست
1396/01/23
|
05:09
اره الی جون تقریبا برابره تو روغن ها , ممکنه یکم فرق کنه ولی نه محسوس
الی جون اگر روغن های اسانس رو خیلی زیاد بزنی ممکنه پوستو ناراحت کنه ،8 قطره محلول یک درصد میشه وقتی احساس کنی برات کمه میتونی تا 2 درصد افزایش بدی و تعداد قطره هاتو دو برابر کنی

تخفیف 30 هزار تومانی دیجی کالا برای کاربران نی نی سایت

تاریخ اعتبار تا 20 آبان 96

فرصت طلایی برای کاربران نی نی سایت. برای دریافت کد تخفیف از دیجی کالا اینجا را کلیک کنید

شیدی جون پس 30 گرم باید بیشتر از 2 ق غ و یه ق چ باشه من یه ظرف 50 میل دارم که وقتی روغن ترکیبی رو میریزم توش حتی 10% اون ظرف هم نیست در حالی که باید بیشتر از نصف بشه
وقتی مهربانیت از دور آنقدر نزدیک است...
حس میکنم جغرافیا یک دروغ تاریخیست!!!!
خوابیدی شیدی؟؟
شبت بخیر عزیزم هر وقت اومدی لطفا جواب بده فک کنم اگه معادلش و با سی سی بگی واسه همه راحت تره گلم بوووووووووووس
یه سایت معتبر پیدا کردم
http://www.cuisine-french.com/cgi/mdc/l/en/apprendre/infos_pratiques/equivalences/equiv_poids.html

روغن رو زده

یه قاشوق غذا خوری 8 گرم

چایخوری 4 گرم

فکر کنم دو قاشوق با این قاشوق سبزه دو قاشوق غذا خوری بوده نه قاشوق غذاخوری معمولیه
http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%82%D8%A7%D8%B4%D9%82_%D8%BA%D8%B0%D8%A7%D8%AE%D9%88%D8%B1%DB%8C
الی جون غذاخوری من هم احتمالا فرق داره ,باید یکی از بچه های سایت که ترازو آشپزخونه داره بگه
یا اینکه بچه هایی که نتیجه چشمگیر گرفتن سما و سپیده بگن اونا دقیقا 30 گرم ترازو آشپزخونه رو ساختن یا دوقاشوق رو
مرسی عزیزم باز اگه بشه معادل سازی کرد با سی سی خیلی دقیق تره چون ترازوهای آشپزخونه همه دقیق نیست و احتمال خطاش زیاده
من نمیدونم از کی باید پرسید یعنی داروخونه ای ها میدونن؟ یا عطاریا؟
یه سوال ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من تخم شنبلیله رو ریختم تو یه ظرف حاوی روغن و حالا روزی ده دقیقه این ظرف روغنو میذارم تو اب در حال جوش....
حالا
این تخمهای شنبلیله مثل سنگ میمونن.هیچ جور هم پودر نشدن یعنی با این شرایط روغن شنبلیله بدست میاد.......
منتظر جوابم....مرسییییییی.
نشاطی که در نتیجه غم دیگران حاصل شود گناه است.....زرتشت.
سلام روزتون بخیر من به تازگی موهامو مش کردم چیکار کنم موهامو تقویت کنم از چی استفاده کنم جنس موهام چربه و فقط از شامپو پروویتال مای استفاده میکنم که برای موههای رنگ شدس دیگه چی استفاده کنم ممنون
سلام دوستای گلم خوبین یه سوال دارم من 6 ماه پیش موهامو واسه عروسیم دکلره کردم بعدشم دو بار رنگ قهوه ای تیره کردم حالا الان بالای موهام یعنی ریشه ها تیره هست پایینا روشن چجوری میتونم با استفاده از حنا موهامو مشکی کنم اخه میخوام از این به بعد موهامو تقویت کنم خواهشن حتما جواب بدین