1874
2019

آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی

بهترین آموزشگاه آنلاین انگلیسی را رایگان آزمایش کنید.

آموزش تخصصی کودکان 3 تا 18 ساله.  تضمینی و کم هزینه.

2032

من ۱۹ سالمه شوهرم ۲۴ سال 

۵ تا خواهر داره که خداروشکر ۲ تاشون اینجا نیستن 

این اخری یه پسر ۸ ساله داره که هر روز خونه ماست و بیشتر شبا هم همینجا میخوابه

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستید؟💙🙏🏻
نه نیستیم روحمونه

😅😅😅😅

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بوگو

تازگی ها دلم میگیرد...                                          شال وکلاه میکنم ...                                       دست تنهایی را میگیرم...                              به خیابان میروم تا مقصد...                            آرامش ورهایی                                             قدم میزنم...                                                  خیلی حس خوبیست❤❤❤                        این که بدانی درنهایت بی کسی ات هم...         خودت را به کسی تحمیل نکردی!!

خو

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  فندق مامانی نی نی خوشگلم خوش اومدی تو دل مامانی 🤩اگر میدانستم انسان را به خاک میسپارند خاک میشدم تا تورا به من بسپارند⁦♥️⁩⁦♥️⁩در جلگـه ی چشـمان «تــو» بـی تـاب تـرینـم...! 😍 دوصتٓ داشتَنَت ثٓال بہِ ثٓال پآکنِویسٓه مَشقَم شُدهِ^~^💕 •∞• پایـبندَم‌ تا "پایِ جان" بـه‌ تَمـامت💛💚وقتی دو نفر همو‌ دوست‌ دارند‌ (دیگه فاصله ی سنی مهم نیس)💙🥰‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎✶نَبـوده✶نيـست✶وَ نَخوآهَـد بود ✶عـَزيـزتَــر اَز تُ ✶ڪسى بـَرآىِ من..💚💚💚💚💚عشق من هر چقدر ڪه بیشتر میگذره ❣بیشتر میفهمم ❣ڪه چقدر دوستت دارم ...❣چقدر دیوونتم ❣چقدر منو تو بهم میایم ❣تو بهترین انتخاب عمرمے ،❣مغرورم بخاطر داشتنت ❣تا ابد و یک روز عاشقتم ...😍
من ۱۹ سالمه شوهرم ۲۴ سال  ۵ تا خواهر داره که خداروشکر ۲ تاشون اینجا نیستن  این اخری یه پ ...

چه پرو

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  فندق مامانی نی نی خوشگلم خوش اومدی تو دل مامانی 🤩اگر میدانستم انسان را به خاک میسپارند خاک میشدم تا تورا به من بسپارند⁦♥️⁩⁦♥️⁩در جلگـه ی چشـمان «تــو» بـی تـاب تـرینـم...! 😍 دوصتٓ داشتَنَت ثٓال بہِ ثٓال پآکنِویسٓه مَشقَم شُدهِ^~^💕 •∞• پایـبندَم‌ تا "پایِ جان" بـه‌ تَمـامت💛💚وقتی دو نفر همو‌ دوست‌ دارند‌ (دیگه فاصله ی سنی مهم نیس)💙🥰‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎✶نَبـوده✶نيـست✶وَ نَخوآهَـد بود ✶عـَزيـزتَــر اَز تُ ✶ڪسى بـَرآىِ من..💚💚💚💚💚عشق من هر چقدر ڪه بیشتر میگذره ❣بیشتر میفهمم ❣ڪه چقدر دوستت دارم ...❣چقدر دیوونتم ❣چقدر منو تو بهم میایم ❣تو بهترین انتخاب عمرمے ،❣مغرورم بخاطر داشتنت ❣تا ابد و یک روز عاشقتم ...😍
😅😅😅😅

والاااا😂😂 آدمو جون به لب میکنن تا یه موضوعی رو بگن😂😂

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜

چتون میشه اول تایپ کنین؟😐💔

دستاتون اوخ میشه؟  

یه سری تاپیک هام ک به صورت پارت هستن  در مورد گرامر و کلمات انگلیسی هست،خوشحال میشم ببینین و اگ به دردتون خورد لایک کنین تا بدونم🙂❤  میشه برای حل شدن مشکلام یه صلوات بفرستین؟🙃💕 شکار لحظه ها میدونی کجاست؟ اون لحظه که طرف میخواد تاپیکشو قفل کنه و تو پست میذاری😂✌😎  یکی از فرهنگ هام توی دعوا کردن اینه ک به خانواده طرف کاری نداشته باشی!به خانوادش فوش ندی!شاید یکی خانوادش فوت کرده باشه🙂                                                          
من ۱۹ سالمه شوهرم ۲۴ سال  ۵ تا خواهر داره که خداروشکر ۲ تاشون اینجا نیستن  این اخری یه پ ...

😳

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو   حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک 😉

وای منم ۵ تا خواهرشوهر دارم با پوست و گوشت و خون درکت میکنم 🤦‍♀️😕🎈

هَرجور بآهات بودَن... بآهآشون بآش(:🕸🕊🌸
کلا من به این نتیجه رسیدم که گروه خانوادگی رو نباید چک کرد. هفته ای یکبار! اونم بعد از اینکه مناسبت ...

از گروه فامیلی متنفرم 

منم عضو بودم لفت دادم 

🌹🌹🌹🌹گله ها رو بگذار...ناله ها رو بس کن...روزگار گوش ندارد که تو هی شکوه کنی..زندگی چشم ندارد که ببیند اخم دلتنگ تو را ... فرصتی نیست که صرف گله و ناله شود🌹زندگی گاه به جان است و جفایت بکند.. زندگی گاه به آن است و رهایت بکند..چه به نان و چه به جان و چه به آن..... زندگی صحنه بی تابی ماست.. زندگی میگذرد🌹زندگی گاه به راز است و ملامت بدهد..زندگی گاه به ساز است و سلامت بدهد..زندگی گاه به ناز است و جهانت بدهد...چه به رازو چه به ساز و چه به ناز...زندگی لحظه بیداری ماست...زندگی میگذرد🌹🌹🌹🌹
1718