1874
2035

دیوونم کرده ۲۴ ای اینجاس 

سن جفتمون کمه من ۱۹ اون ۲۴ اصلا درکم نمیکنه میخوام درس بخونم برای کنکور امسال ولی هرررر روز مهمون داریم 

هر ظهر این بچه اینجاس نمیذاره بخوابم کلا تا شب سردردم 

شبم اکثرا خواهرشوهرم میاد باید برای اونا شام بذارم نصف عمرم تو اشپزخونه اس

یه صلوات مهمونم میکنید؟! 

طلاق؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به نام خدا 😊 الهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم                                                                                              مادرم تو فقط بخند من برایت پروانه میشوم وتا آخرعمرم دور سرت میگردم 

به شوهرم گفتم هیییچیییی نگفت اصلا براش مهم نیس حال من 

خیلی بچه اس هیچ درکی نداره از اوضاع 

الان ظهری رفته بود براش دمپایی خریده بود عصری با من قهر بود رفته براش پیراهن شلوار خریده

یه صلوات مهمونم میکنید؟! 

پیک چهارم کرونا را به سلامت رد کن

با دکتر ساینا در هر ساعت از شبانه روز، به بیش از 1500 پزشک دسترسی داری

2032

چند سالشه ؟

ی روز که اومد دستشو بگیر ببر خونه خودشون با شوخی و خنده به خواهر شوهرت بگو عزیزم امروز درسام فشرده تره..گفتم ی وقت حواسم بهش نیست خدایی نکرده چیزیش نشه..اوردم خودت مراقبش باشی 

خودش چند روزه حالش بده هیچی نگفتم 

همش محبت کردم 

خانواده اش دیگه عادت کردن 

منم روم‌نمیشه به اونا چیزی بگم این بچه کلا همین خونه میمونه

یه صلوات مهمونم میکنید؟! 

آخ آخ میدونم چی میکشی، منم بچه خواهرشوهرم بااینکه هر دوسه روز یه بار میاد اینجا ولی باز اعصابم خورد میشه همش فضولی میکنه دنبالم راه میفته هی زرت و زرت سوال میپرسه، منم یه روز الکی به شوهرم گفتم بچه رفته بود بالای عسلی با سر افتاد زمین این یه چیزش بشه من چیکار کنم نمیتونم بهش چیزی بگم تو یه کاری کن، اونم رفت به خواهرش گفت بچت میاد این کارارو میکنه مواظبش باش نذار بیاد وقتی من خونه نیستم دیگه از اونموقع کمتر میاد راحت شدم 

چند سالشه ؟ ی روز که اومد دستشو بگیر ببر خونه خودشون با شوخی و خنده به خواهر شوهرت بگو عزیزم امروز ...

کلاس اوله 

امروز تو گروه خانوادگیشون گفتم میخوام درس بخونم اینقدد تو خونه سر و صدا زیاده نمیتونم 

بعد شوهرم دعوا گرفت قهر کرد رفت بیرون برای اون لباس گرفت 

منم از گروه لفت دادم

یه صلوات مهمونم میکنید؟! 
آخ آخ میدونم چی میکشی، منم بچه خواهرشوهرم بااینکه هر دوسه روز یه بار میاد اینجا ولی باز اعصابم خورد ...

بقران گفتم بخدا گفتم با قهر گفتم با شوخی گفتم با التماس گفتم با خنده گفتم با ناراحتی گفتم فایده نداره 

یه صلوات مهمونم میکنید؟! 

باهاش از مادرشم مهربون ترم 

همیشه گوشیم دستشه 

کلا باهاش پی اس بازی میکنم 

نمیخوام خودش بفهمه ولی خواهرشوهرم درکی نداره از خداشه این اینجا باشه 

وضع مالی داغونمون از یطرف هر روز وسیله خریدن براش از یطرف 

وقتی میاد کل یخچال و کابینتا  رو از خوراکی خالی میکنه خیلی پرروعه 

یه صلوات مهمونم میکنید؟! 

عزیزم بهت برنخوره ولی شوهرت بی ملاحظس بدتر ازون خواهرشوهرت که میدونه درس داری مبذاره بچش بیاد اونجا منم خیلی بدم میاد مسئولیت بچه یکی دبگه رو قبول کنم اصلا نمیزارم کسی بچشو پیشم بزاره اگرم بلایی سرش بیاد یقه تورو میگیرن

عزیزم بهت برنخوره ولی شوهرت بی ملاحظس بدتر ازون خواهرشوهرت که میدونه درس داری مبذاره بچش بیاد اونجا ...

دقیقاااا 

چیکار کنم دیوونه شدم 

بخدا هر لحظه میگم طلاق بگیرم راحت شم از این بدهی ها و این بچه و خانواده اش از اون طرف اصلا نمیتونم 

فکر نکن راحت میگم طلاق بخدا خیلی فشار رومه

یه صلوات مهمونم میکنید؟! 
بقران گفتم بخدا گفتم با قهر گفتم با شوخی گفتم با التماس گفتم با خنده گفتم با ناراحتی گفتم فایده ندار ...

اگه تونستی یه بار یه جوری بترسونش یه کاری کن که خودش خوشش نیاد بیاد خونتون، بی محلی کن بهش بشین سر درست اهمیت نده بهش تلوزیون رو هم خاموش کن وقتی ببینه خونتون چیزی نیست خودش حوصلش سر میره. حتما خیلی بهش محبت میکنی یا بازی میکنی باهاش خونه شمارو دوست داره. یه کاری کن که از خونتون فراری بشه😂😂😂

اگه تونستی یه بار یه جوری بترسونش یه کاری کن که خودش خوشش نیاد بیاد خونتون، بی محلی کن بهش بشین سر د ...

خودش میره پای پی اس 

شوهرم کار نداره همش خونه اس اون پرروش کرده خیلیم دوسش داره حتی از من بیشتر

یه صلوات مهمونم میکنید؟! 
تو ب شوهرت چیزی نگو سنش کمه کج میفهمه،ب خواهرشوهرت با مهربونی بگو درس دارم ی مدت نیاد نمیتونم حواسم ...

گفتم ظهری دعوا گرفت الانم قهره منم اومدم توی حموم بخدا عاصی شدم دیوونه شدم کسی باور نمیکنه به جنون رسیدم

یه صلوات مهمونم میکنید؟! 
خودش میره پای پی اس  شوهرم کار نداره همش خونه اس اون پرروش کرده خیلیم دوسش داره حتی از من بیشت ...

پس دیگه باید رو شوهرت کار کنی نه روی بچه متاسفانه هم شوهرت تقصیر داره و هم خودت هم یه کم مقصری که کاری کردی بچه خونه شمارو به خونه خودشون ترجیح بده

1718