2733
2734
عنوان

کیا بعد از زایمان شکم در اوردن؟🥺

371 بازدید | 56 پست

راه کوچیک کردنش چیه؟؟

من اول شکمم آب شد چون شیر میدادم ، الان خیلی بزرگتر از قبل شده😭😭😭 ولی هنوزم بچه شیر میدم ، پس چرا اینطوری شد؟

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

من میخام حلقه بخرم ایا تاثیر داره 

البته من مجردما

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

چند وقته زایمان کردی

منم اوایل زایمانم رفت تو بعدش در اومد دوباره خیلی غصه میخوردم ، بعد از اینکه از شیر گرفتم رژیم گرغتم آب شد دوباره

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من میخام حلقه بخرم ایا تاثیر داره  البته من مجردما

از من میشنوی حلقه نزن که دیسک کمر میاره مخصوصا ژله ای ها که سنگین فقط رژیم و ورزش

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2731

میگن خیلی تاثیر داره

ولی من بلد نیستم اونو بزنم، اعصابم خورد میشه

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

بمنم بگید واسه همین ک اندامم خراب شه دلم نمیخواد حامله شم

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️

خیلی سخته ها

من دوهفته هرروز زدم پدرم دراومد😑

یه مازندرانی باتعصب😎🙌                               امضا ندارم انگشت میزنم😐☝🔵
2738
خیلی سخته ها من دوهفته هرروز زدم پدرم دراومد😑

جواب گرفتی بعد ۲هفته؟

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
چند وقته زایمان کردی منم اوایل زایمانم رفت تو بعدش در اومد دوباره خیلی غصه میخوردم ، بعد از اینکه ا ...

۹ ماهه زایمان کردم

اره الان نمیشه رژیم بگیرم، همینطوری هم بچه م وزنش کمه، اگه دیگه شیرمم کم بشه دیگه هیچی

فکر کنم کیک و بیسکوییت و شیرکاکائو بستنی زیاد خوردم اینطوری شد

نمیدونم چرا اینقدر تمایلم زیاده به سمت شیرینی

خیلی سخته ها من دوهفته هرروز زدم پدرم دراومد😑

چرا ؟ سختیش برا چیه

تاثیر داشت تو دو هفته

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
بمنم بگید واسه همین ک اندامم خراب شه دلم نمیخواد حامله شم

من که حس میکنم بعد از زایمان قدمم یکم کوتاهتر شده

بقیه هم بهم میگن

2706