2733
2734

یه شخصی داره عذابم میده .خیلی ناراحتم کاری ام از دستم برنمیاد . نفرینش کردم و از خدا خواستم به دادم برسه . به نظرتون تاثیر داره .تجربه تونو بگین

نفرین 90 درصد به خودم آدم برمیگرده فقط باید واگذار کرد به بالایی بگی خدایا خودت میبینی و تمام

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من کسیو نکردم ولی ی بار یکی کرد برای من عین کاری ک کرده بودم باهاش سرم اومد .چوب خدا صدا نداره .شاید از اون ماجرا ۳ سال بعد سر من اومد اما خو بلخرع اومد 

فان مع العسر یسرا... مطمعنم ک اروم میشم ی روز  (:
2728

نفرین ناحق نه 

اما اگه دلت از کسی بشکنه ونفرین کنی اره 

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
2738

ببین آه طرف، آدمو میگیره ولی نفرین نه، چون نفرین دو سر داره.. بعدم روایت هست کسی که بهت ظلم کنه تو جواب ظلمشو بدی گناه نکردی پس چرا سکوت میکنی؟ مثلا بزنه تو گوشت اون گناه کرده ولی تو هم مدل همون بزنی گناه نکردی جواب ظلمشو دادی... مظلوم اندازه ظالم گناهکاره

یکی از فامیلامون خودش وخاهرشوهر باهم عقد کردن خاهرشوهره شوهرش پولداربود ولی شوهرخودش نه ولی چون عاشق شوهرش بود باهاس ازدواج کرداون زودتر عروسی گرفت اومد پیش مادرشوعرش تویه اتاق خاهرشوهرش روزی نبود ک کتکش نزنه وپز بهش نده حامله بود خاهرشوعرش بارها کتکش میزد یادمه یبار ک خیلی دلش پربود نشیته بودیم پیش هم اون پزشوهرشومیداد این بنده خدارم ی دونه زد نفرینش کردک رنگ خوشبختی نبینی ب ی ماه نرسیده شوهرش طلاقش داداط کازشم اخراجش کردن الان فقط سرکوفت مونده براش افسرده شده سنشم دارع بالامیره ولی زنداداشش الان بچه داره دوتاخونه داره مسافرتای انچنانی دستاش پره طلا

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4632849/همونیم-که-گفتم-سه-ماهه-عقدم-شوهرم-امروز-پیش-مامانم-خیز-برداشت-منو-بزنه-ب-طلاق-فک?postId=144020868خانوما توروخدا گزارش بزنید هرکس گزارش بزنه 5صلوات و ایته الکرسی براش میخونم

مخاطبشو خدا میدونه کیه 👈👈نفرین بلد نیستم .. فقط دعامیکنم بشی اینی که الان منم (خدایا ب بزرگی و عزتت قسم وقتی میبخشم که بلایی که سرم اورد سرش بیاد و من ببینم) 
2706