2733
2734
منم امروز از ساعت ۵ صب بیدار بود تا ۱۱ صب😭😭مردم از خستگی منم همسنتم ۱۷ سالمه😭😭😭شوهرم فرار کرد ا ...

باز خوبه شب خوابه صب بیدار میشه پسر من شب تا ساعت سه یا 4بیدار بود صبحم 8بیدار میشد یعنی من یه رنجی کشیدم اولا البته الآنم همونه دیشب نمی‌دونم چی شده بود همش بیدار می‌شد گریه میکرد شب رو نخوابیدم دیوونم کرد 

اخی درکت میکنم سخته  ن روشنا شیرخشک مخصوص میخوره هم رفلاکس داره هم کولیک شوهرت چندسالشع؟😁

وای بهتر شیر خشک من نابودم کرد ایقدر ک لاغرشدم شوهرم نگم بهتره😂😂😁😁😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
باز خوبه شب خوابه صب بیدار میشه پسر من شب تا ساعت سه یا 4بیدار بود صبحم 8بیدار میشد یعنی من یه رنجی ...

حالا من امروز دخترای خاهرمم بش اضاف شده بودن اجیم رفت جایی اوردشون پیشم البته بزرگن یکم کمک دستم بودن😁

2738

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4632849/همونیم-که-گفتم-سه-ماهه-عقدم-شوهرم-امروز-پیش-مامانم-خیز-برداشت-منو-بزنه-ب-طلاق-فک?postId=144020868خانوما توروخدا گزارش بزنید هرکس گزارش بزنه 5صلوات و ایته الکرسی براش میخونم

مخاطبشو خدا میدونه کیه 👈👈نفرین بلد نیستم .. فقط دعامیکنم بشی اینی که الان منم (خدایا ب بزرگی و عزتت قسم وقتی میبخشم که بلایی که سرم اورد سرش بیاد و من ببینم) 

قورمه سبزی بهارپز

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
2706