2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این سوالات جاش تو سایت عمومی نیست عزیزم 

به مشاور مراجعه کنید 

با احترام 

💜 اِرحَم تُرحَم{ رحم کن،تا به تو رحم شود }💜❤ دانشجوی روانشناسی دانشگاه علامه طباطبایی❤💛مربی بدنسازی💛💚با احترام هیچ درخواست دوستی رو قبول نمیکنم💚
2731

درد داره ولی بالاخره باید تحملش کنی دیگه.

برا من یه ماه طول کشید مراسمش😂

وقتی انقدر ماهرانه بعضی کلمات رو خلاصه میکنید مثلا سز (سزارین ) ، پری ( پریود ) ، بز ( بذار ) ، آز ( آزمایش) و...   دلم میخواد خشتک دران سر به بیابون بذارم ! چقدر ماهرید آخه لنتیا ! با این دو ثانیه زمانی که در نوشتن صرفه جویی میکنید ، حتما میتونید دوتا تاپیک بیشتر از فتنه گری های جاری و خواهر شوهر بزنید لابد 😈                                     افاده ای های افراطی هکسره ای عزیز ؛ والا بخدا همه جا نباید به جای (ه) ، کسره بذارید . بخدا کسره جا و مکان داره . اول یاد بگیرین بعد جمله هاتون رو با هکسره های اشتباه تو چشم ما کنین . شیک نیست . بی سوادانه است . مرسی .لینک حذف تاپیک
این سوالات جاش تو سایت عمومی نیست عزیزم  به مشاور مراجعه کنید  با احترام

بله عزیزم این سایت فقط محل صحبت های خاله زنکی و مادرشوهر و جاری ایناس

با احترام

وقتی انقدر ماهرانه بعضی کلمات رو خلاصه میکنید مثلا سز (سزارین ) ، پری ( پریود ) ، بز ( بذار ) ، آز ( آزمایش) و...   دلم میخواد خشتک دران سر به بیابون بذارم ! چقدر ماهرید آخه لنتیا ! با این دو ثانیه زمانی که در نوشتن صرفه جویی میکنید ، حتما میتونید دوتا تاپیک بیشتر از فتنه گری های جاری و خواهر شوهر بزنید لابد 😈                                     افاده ای های افراطی هکسره ای عزیز ؛ والا بخدا همه جا نباید به جای (ه) ، کسره بذارید . بخدا کسره جا و مکان داره . اول یاد بگیرین بعد جمله هاتون رو با هکسره های اشتباه تو چشم ما کنین . شیک نیست . بی سوادانه است . مرسی .لینک حذف تاپیک
2738
وا درد ک۶ داره اما چه مراسمی منظورتونه؟

منظورم فرایندشه

بله عزیزم این سایت فقط محل صحبت های خاله زنکی و مادرشوهر و جاری ایناس با احترام

والا تا میخوایم یه سوال بپرسیم زووود میاین منم موندم اینجا اسمش نی نی سایته ینی مربوطه به خانوما ما چیکار کنیم مثلا جاریتون حرصتون میدهدیا خچاهر شوهر اذیت میکنه

اینجا قسمت مشاوره روانشناسیه عزیزم 😊😊😊

بله اما تو تبادل عمومی اومده 

سایت مشاور داره لطفا کمک بگیرید 

بخاطر خودتون میگم چون الان براتون گزارش میزنن

💜 اِرحَم تُرحَم{ رحم کن،تا به تو رحم شود }💜❤ دانشجوی روانشناسی دانشگاه علامه طباطبایی❤💛مربی بدنسازی💛💚با احترام هیچ درخواست دوستی رو قبول نمیکنم💚
2706