2726
عنوان

روی پای پسرم یه چیزی دیدم خواهش میکنم دعا کنید چیز مهمی نباشه

| مشاهده متن کامل بحث + 671 بازدید | 31 پست
منم یه مدت دست و پاهام کبود میشد خود به خود، خودتو ناراحت نکن بد به دلت راه نده ایشالله چی ...

استخونش ورم کرده ازین ناراحتم دردو هیچی هم نداره

زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند آنچه نقد است فقط جان توست 
شماره یه ارتپد اطفال رو داشتم زنگ زدم جواب نداد 

تهرانی

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین عزیزم جایی که ضربه میخوره متورم‌میشه شده سرت بخوره زمین بعد همون قسمت سفت و متورم میشه بعد یه مدت هم خوب میشه پس نگران نباش فکرای ناجور هم نکن 😊

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚
2728
آره به خدا خیلی بی زبونم دکتر اطفال زود نوبت نمیده بردمش عمومی یه درمانگاه خلوت به خاطر کرونا که اگه ...

احمق بیشعور. بخدا اعصابم خورد شد نمیدونم چطور دلش اومد به یه مادر  نگران اون حرفها رو بزنه.باور کن اگه من بودم الان اونجا رو سرش خراب شده بود مجبورش میکردم عذرخواهی کنه.ابله نفهم

شما هم نگران نباش بچه ها بدنشون زود واکنش نشون میده یه مدت ممکنه قرمز بشه و ورم کنه بعد خوب بشه. اگه بجه میتونه پاشو تکون بده و درد نداشته باشه و میتونه روش راه بره مشکلی نداره فقط کوفته شده

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
احمق بیشعور. بخدا اعصابم خورد شد نمیدونم چطور دلش تومد به یه مادر  نگران اون حرفها رو بزنه.باور ...

اسخونشه عزیرم

زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند آنچه نقد است فقط جان توست 

اولا که خاک برسراون دکتر با ندونستنش.

من قبلا توبیمارستان کارمیگردم اگه دکتری با مراجعه کننده اینجوری حرف میزد اول خودت همراهه خشتکشو میکشید سرش بعدم تشریفشو میبرد نظام پزشکی جهت توضیحات

دوما بلال که مرد دیگه کسی اذان نگفت؟؟خوب طفلیو ببر پیش یه دکتر دیگه😕😕

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

ببر یجا آزاد عکس بنداز بعذ ببر یجا نشون بده بمیرن ابن دکترا بی فرهنگ خودت طبابت کن

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
اولا که خاک برسراون دکتر با ندونستنش. من قبلا توبیمارستان کارمیگردم اگه دکتری با مراجعه کننده اینجو ...

شاید گزارششو دادم اول خیالم از بچم راحت بشه منتظرم ساعت چهار شه منشیا بیان شوهرمم بیاد ببینم چیکار باید بکنم

ببر یجا آزاد عکس بنداز بعذ ببر یجا نشون بده بمیرن ابن دکترا بی فرهنگ خودت طبابت کن

بابامم همینو میگفت 

باد کرده سفت شده احتمالا داره خوب میشه ولی حتما دکتر ببرش

بردمش دکتر اصلا ندیدش شاید من اشتباه میکنم فکر میکنم استخونه

بردمش دکتر اصلا ندیدش شاید من اشتباه میکنم فکر میکنم استخونه

نه نترس شاید داره خوب میشه اگه استخونش بود که از درد نمی تونست نفس بکشه خواهر

ببر دکتر

باران که شدی مپرس این خانه ی کیست!🌧🌧سقف حرم و مسجد و میخانه یکیست!♥️♥
نه نترس شاید داره خوب میشه اگه استخونش بود که از درد نمی تونست نفس بکشه خواهر ببر دکتر

توی نت میخوندم مشکلات مربوط به استخون معمولا درد دارن

2706