2737
2734

امروز صبح یه لکه قرمزی روی پای پسرم دیدم مثل جای ضربه چند روز پیش هم تقریبا همون ناحیه ضربه دیده بود بعد که لمسش کردن دیدم استخونش برجسته شده بردمش پیش یه دکتر عمومی با بی ادبی گفت چیکار کنم من نمیدونم ببریدش جای دیگه الان دارم دیوونه میشم 

زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند آنچه نقد است فقط جان توست 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4408827/جهیزیه-عکس-کدوم-چینی-قشنگ-تره?page=1هرکس گزارش بزنه 5صلوات و ایته الکرسی ب نیتش میخونم توروخدا کمک کنید

مخاطبشو خدا میدونه کیه 👈👈نفرین بلد نیستم .. فقط دعامیکنم بشی اینی که الان منم (خدایا ب بزرگی و عزتت قسم وقتی میبخشم که بلایی که سرم اورد سرش بیاد و من ببینم) 
https://www.ninisite.com/discussion/topic/4408827/جهیزیه-عکس-کدوم-چینی-قشنگ-تره?page=1 هرکس گزارش بز ...

به ني ني يار حذف تاپيك بگو خب

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وا خب ببرش یه دکتر دیگ 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

شايد ضربه خورده باد كرده

ببر عكس بندازن 

نترس

اميدي هست... چون خدايي هست...هروقت كم آوردي فقط به آسمون نگاه كن...👻اونارم ولشون كن بزار توهم بزنن خودشونو بزنن به اون راه بزار فكر كنن تو ابله هستي...راه خودت رو برو... بهترين خودت باش @@@از موش كور توقع ديدن نداشته باش بزار زير خاك خودش بچرخه و حال كنه😂🤣 تو نيازي به توجه هيچ كس نداري بجز خدا و اونهايي كه اون بخواد پس اگر خوبي كردي نديدن اگر حق اتو خوردن و ذوق كردن غصه نخور اينا ميگذره ببين كجا رو ميگيرن ... دنده زندگيتو به موقع عوض كن💐بقيه اشو خلاص برو 😂
2738

فقط نگو که بی صدا از توی مطب اون دکتر بیسواد ابله اومدی بیرون.

بچه رو ببری پیش متخصص اطفال. هیچوقت نبر پیش دکتر عمومیگ 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
وا خب ببرش یه دکتر دیگ 

شماره یه ارتپد اطفال رو داشتم زنگ زدم جواب نداد 

زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند آنچه نقد است فقط جان توست 
فقط نگو که بی صدا از توی مطب اون دکتر بیسواد ابله اومدی بیرون. بچه رو ببری پیش متخصص اطفال. هیچوقت ...

آره به خدا خیلی بی زبونم دکتر اطفال زود نوبت نمیده بردمش عمومی یه درمانگاه خلوت به خاطر کرونا که اگه لازمه عکس بنویسه ببرم پیش متخصص

2706