2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اینکارو نکن، ما باید بهشون کمک کنیم. اونم تورو خیلی دوست داره؟ شوهر تو از نظر مالی چجوریه؟

خونه و ماشین داریم ...قسطم نداریم ولی برا کار تنبله برا همین به مشکل برمیخوریم ..از این لحاظ بهش فشار میاد هم خونوادش بهش میگن هم خودم ..

درمان ساده س ای کاش توجه میکردن... اون موقع دکتر میگفت ی سری دارو بخوره بعد ی مدت احتمال داره مشکل خ ...

باهم رفتین پیش دکتر؟ دکتر مرد بود؟ ادم روش میشه مخصوصا ما خانوما اونجا باشیم؟؟

2731
احساس میکنم مرد هستی 

نه بخدا 

از وقتي "فردارا ياد گرفتيم همه چيز را گذاشتيم براي فردا.از داشته هاي امروز لذت نبرديمو گذاشتيم براي روز مبادا.شايد بايد اينگونه "فردا" را معني كنيم فردا روزيست كه داشته هاي امروزت را نداری.پس امروز را زندگی کن، فردا حقيقت ندارد...
باهم رفتین پیش دکتر؟ دکتر مرد بود؟ ادم روش میشه مخصوصا ما خانوما اونجا باشیم؟؟

ی بار خودش تنها رفت ،وقتی دیدم اصلا دارو نمیخوره خودم رفتم پیش دکتره ..گفت بهش گفتم حتما باید دارو بخوره اگر نتیجه نداد معرفیتون میکنم یکجا دیگه ..ما وضعمون افتضاحه اصلا رابطه نداریم 

2738

من خودم میل جنسیم پایینه اما هر راهی رو بگی رفتم فایده نداشته ..‌ اما شنیدم واسه آقایون قرص های زیادی وجود داره ، اول آزمایش هورمونی بره بده که معلوم شه مشکل هورمونی نداره ، اگه هورمونی باشه که با دارو درست میشه ، بعد اگه هورمونی نبود مشکلش قرص تقویت جنسی بده بخوره ، واسه مردا که امکانات هست 

استارتر شما فعلا حامله اي با ميل جنسي زياد روبرو نشي بهتره برات

اميدي هست... چون خدايي هست...هروقت كم آوردي فقط به آسمون نگاه كن...👻اونارم ولشون كن بزار توهم بزنن خودشونو بزنن به اون راه بزار فكر كنن تو ابله هستي...راه خودت رو برو... بهترين خودت باش @@@از موش كور توقع ديدن نداشته باش بزار زير خاك خودش بچرخه و حال كنه😂🤣 تو نيازي به توجه هيچ كس نداري بجز خدا و اونهايي كه اون بخواد پس اگر خوبي كردي نديدن اگر حق اتو خوردن و ذوق كردن غصه نخور اينا ميگذره ببين كجا رو ميگيرن ... دنده زندگيتو به موقع عوض كن💐بقيه اشو خلاص برو 😂
2706