2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4413998/عکس-چینی-جهازم-عکسسس-نظررر-صادقانه-و-خواهرانه-لطفا-کمک?postId=138010678هرکس لطف کنه اینو گزارش بزنه براش 5صلوات و ایته الکرسی ب نیتش میخونم توروخدا کمک کنید

مخاطبشو خدا میدونه کیه 👈👈نفرین بلد نیستم .. فقط دعامیکنم بشی اینی که الان منم (خدایا ب بزرگی و عزتت قسم وقتی میبخشم که بلایی که سرم اورد سرش بیاد و من ببینم) 
اقا ی سوالم من دارم من موهامو دکلره کردم بعد رنگ گزاشتم ک رفت رنگش زرد شد موهام منم رفتم تیره تیره ح ...

زرد نمیشه اما امکانش هست قهوه ای بشه

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!❤️
بپرس گلم

من موهام دکلره و رنگ شده بود و یه رنگی بین شکلاتی نسکافه ای قهوه ای گرفت با رگه های زرد و نارنجی که قشنگ نیست بعد رفتم مغازه فروشنده بهم گفت اگه رنگ بلوند دودی خیلی روشن و واریوسان آبی بزنم زردیش میره. واقعا میره و خوب میشه؟ چه رنگی میشه؟ 

2738
اقا ی سوالم من دارم من موهامو دکلره کردم بعد رنگ گزاشتم ک رفت رنگش زرد شد موهام منم رفتم تیره تیره ح ...

اگه موهات و دکلره کنی بعد رنگ روشن کنی ب مرور رنگش میرهو 

دکلره برمیگرده موهات زرد میشه

و اگه رنگ تیره بزاری روی دکلره دیگه باید صبر کنی تا موهات در بیاد باز بتونی رنگ روشن کنی  دکلره برمیگرده

خدا =جایگزین تمام نداشته ها ✌
من موهام دکلره و رنگ شده بود و یه رنگی بین شکلاتی نسکافه ای قهوه ای گرفت با رگه های زرد و نارنجی که ...

اره عزیزم وارباسیون ابی خنثی کننده ی نارنجی هست رنگ قرمزی و نارنجی میگیره و شما میخاین دودی کنین میتونی رنگ با تناژ دودی بگیرین با واریاسیون ابی بزنین ب موهاتو ده تا ۲۰ دیقه باشه تا رنگ مورد نظر دربیاد

خدا =جایگزین تمام نداشته ها ✌
اره عزیزم وارباسیون ابی خنثی کننده ی نارنجی هست رنگ قرمزی و نارنجی میگیره و شما میخاین دودی کنین میت ...

یعنی یه رنگ دیگه هم با دودی قاطی کنم؟ چه رنگی خوبه؟ 

2706