2733
2734
عنوان

خونه ویلایی بیاین

524 بازدید | 38 پست

سلام کسی میدونه خونه ویلایی تیرآهنی بهتره یا شنارژی؟واینکه خونه ویلایی ۱۵۰متری که حیاطم داره کوچیکه یا نه؟میخوام با یه آپارتمان ۸۸متری معاملش کنم.آپارتمان مال خودمه.کسی میدونه ب چی باید دقت کنم تو خرید خونه ویلایی؟سال ساخت خونه ویلایی سال ۸۵ هست .

اگه منطقه شمال هستی به رطوبت در سقف دقت کن..مخصوصا اگه سقف چوبی باشه موآطب موش و موریانه باش.تیرآهن پوسیدگی‌میاره اگه‌شناژ بتنی باشه بهتره

-مرد هستم-در مطالب خصوصی مربوط به خانوم ها ، شرکت نمیکنم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خوب خونه نگاه کن 

برای خرید خونه کلا باید محیط در نظر بگیری 

برای خونه ویلایی باید در نظر بگیری نورگیر هست یا نه 

از خونه همسایه ها به خونتون راه هست یا نه 

خونتون از بقیه جاها دید داره یا نه 

محله خوبه یا نه 

شناژ بکنی هم خیلی بهتره و استحکام خونه بیشتره

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
2738
شمال نیستم.تیرآهنی اصلا خوب نیست؟

چرا بابا ماالان خونم تیراهنیه ...خیلیم خوبه .....

بیشتر منطقه و خرابی و فرسودگی باید مدنظرت باشه ببینی سقفش ایزوگامه و جایی نشتی نکرده 

چرا انقدر قیمت خونه ویلایی کمتره تا اپارتمان ؟ منطقه اش فرق داره؟

این تیرآهنیه.اصلا خوب نیست تیرآهنی؟؟

نه اگه ساخته که خوبه من فکر کردم خودتون میخواید دوباره بکوبید بسازید گفتم بتنی کار کنید 

خونه خودمون ساخت ۷۶ واسه پدرشوهرمه تیراهنی خیلی ام خوبه 

فقط دقت کن سقفش اینا ایزوگام باشه یه وقت نشتی و رطوبت اب نده 

به کف خونه نگاه کن کف خونه رطوبت نده 

الان خونه مامانم اینا قدیمی بود برای ده سال پیش ولی خوب همش رطوبت و نم میداد مجبور شدن الان سرامیک کنن که هم قشنگ تر باشه هم نم نده 

ولی خوب چون نم داره خونه مورچه خیلی داره

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
نه اگه ساخته که خوبه من فکر کردم خودتون میخواید دوباره بکوبید بسازید گفتم بتنی کار کنید  خونه ...

ممنون عزیزم.وای از سوسک  بدم میاد خیلی. مورچه باز بهتره.میگن ویلایی ها بیشتر سوسک دارن😐

2706