2737
2734
عنوان

بنظرتون درسته یا نه؟

114 بازدید | 31 پست

شما به این اعتقاد دارید ک خدا آدمارو تو یه بُرهه از زندگیشون امتحان میکنه، اول خوشبختی میده بعد امتحان میکنه، یا اول سختی میده بعد به آرامش میرسونه؟

من شخصا تو همه ی مراحل زندگیم اول عذاب کشیدم وسختی دیدم بعد به آرامش رسیدم.

الانم تو مرحله ای هستم ک خیلی واسم سخت میگذره...اماب امید رسیدن ب آرامش صبوری میکنم.🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

لطفا نظرتون رو بگید،یااگه اتفاقی افتاده ک متوجه همچین چیزی شدید بگید با جون ودل میخونم

ممنون از شما.❣❤❤❤❤

خدایا،خودت هوامو داشته باش🙏❤

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4415441/عکس-کار-و-چنگال-جهیزیم-بفرماایید-خوش-سلیقه-هاش-بیان?page=1توروخدا گطارش بزنید هرکس اینو گزارش بزنه 5صلوات و ایته الکرسی ب نیتش میخونم کمک کنید توروخدا

مخاطبشو خدا میدونه کیه 👈👈نفرین بلد نیستم .. فقط دعامیکنم بشی اینی که الان منم (خدایا ب بزرگی و عزتت قسم وقتی میبخشم که بلایی که سرم اورد سرش بیاد و من ببینم) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه 

مونده به شانس

به یکی زیاد میده به یکی کم

مثلا خانواده نامزدم از اول پولدار بوده و خانواده من از اول بدبخت 😑 ولی آبرو داری میکنیم. طوری که نامزدم تو دانشگاه فک میکرد منم پولدارم

سلام چشم عسلی امروز یکی دوتا تاپیک زدم دراین باره. همین دیشب امتحان سختی پشت سرگذاشتم. امیدوارم خداهرگز دستمونو رهانکنه

خدای عزیزم،میدونم حواست بهم هست،لطفا زندگی درخاک وسرزمینی روقسمت من کن که دراون آرامش داشته باشم،فقط به امید رهایی واون روز نفس میکشم...
2738
سلام چشم عسلی امروز یکی دوتا تاپیک زدم دراین باره. همین دیشب امتحان سختی پشت سرگذاشتم. امیدوارم خداه ...

من خیلی اعتقاد پیدا کردم به این قضیه...دیگه هم گله ای از خدا ندارم ک چرا من؟ فقط میگم خدایا خودت صبر بده بهم ک راحت کنار بیام

کلا در عذابیم و هی بدتر میشه. مادرمم همینطور بود و مادربزرگمم همینطور😏 شما چجوری بودید

منظورم فقط سختی های مالی نیست..من الان تو یه شرایطی ام ک واقعا روح و روانم در عذابه.بنظرم سختی روحی خیلی بدتر از سختی های مادی و دنیویه چون علاوه بر روح،جسم رو هم درگیر میکنه

من خیلی اعتقاد پیدا کردم به این قضیه...دیگه هم گله ای از خدا ندارم ک چرا من؟ فقط میگم خدایا خودت صبر ...

بله واقعا. یه ایه قران هست ک متاسفانه عربیش نبلدم.خداوند میفرمایید انسان را به انداره توانش تکلیف میدیم. واقعا مابهترین بازیگران نقش ززندگی خودمون هستیم. ازپسش برمیایم  

خدای عزیزم،میدونم حواست بهم هست،لطفا زندگی درخاک وسرزمینی روقسمت من کن که دراون آرامش داشته باشم،فقط به امید رهایی واون روز نفس میکشم...
نه  مونده به شانس به یکی زیاد میده به یکی کم مثلا خانواده نامزدم از اول پولدار بوده و خانواد ...

دختر عموم هم باباش پولدار بوده و هم شوهرش پولدار تر.

اصلا سختی ندیده .

با همه فامیل هم اصلا حرف نمیزد اسوده و اسوده.

حالا من  با همه فامیل حرف میزدیم هرکی روش زیاد شد.

به ما یه حرف زد یا تهمت 

نه  مونده به شانس به یکی زیاد میده به یکی کم مثلا خانواده نامزدم از اول پولدار بوده و خانواد ...

عزیزم هیچ ثروتی باعث والایی و آقایی نمیشه ک همش به شبی بنده..خدا حواسش به همه چی هست

من انواع سختیا رو دیدم.از مالی بگیر تا روحی

ولی هیچکدومشون اندازه عذاب روح و روان آدمو داغون نمیکنه

2706