2733
2734
عنوان

دلوینت هستم..... می‌خوام راهکار بدین 🤐برا کار بد

| مشاهده متن کامل بحث + 686 بازدید | 37 پست
پس دروغو که پیش پیش گفتی😂😂

مال خیلی وقت پیشه 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 خدایی پسر عموم اومد خواستگاری .... اون موقع گفتما .... گندش الان در اومد ....

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 

اگه سوال شخصی پرسید دوس نداشتی جواب بدی، خیییییلی خیییلی کلی یه چیزی ج بده که بی احترامیم نشه. مثلا شکر خدا ایشالا حل میشه، امید بخدا و...

بعدش سریع در مورد سوالای درسیت یا مطلب دیگه ازش بپرس.

🌹لطفاً واسه رسیدن به ۲تا حاجتم خیلی دعا کن🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4415441/عکس-کار-و-چنگال-جهیزیم-بفرماایید-خوش-سلیقه-هاش-بیان?page=1توروخدا گطارش بزنید هرکس اینو گزارش بزنه 5صلوات و ایته الکرسی ب نیتش میخونم کمک کنید توروخدا

مخاطبشو خدا میدونه کیه 👈👈نفرین بلد نیستم .. فقط دعامیکنم بشی اینی که الان منم (خدایا ب بزرگی و عزتت قسم وقتی میبخشم که بلایی که سرم اورد سرش بیاد و من ببینم) 
2731
بحث شیرینی آوردن که شد شما هم بحث کرونا رو بکش پیش و هی حرف تو حرف بیار 

🤐🤐🤐🤐🤐اون رو بگم بعد کرونا .... تو جمع بپرسه مجبورم ب دروغ مصلحتی میشه بگم دروغ ام را و رد مظالم بدم‌....

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 

تو ک هی میگی کمتر میام سایت ولی باز اینجایی😁

ضربان قلبمه . مرحم دردمه . فقط خودی .فقط خودی. فرشته مرگمه. تمام تار وپودمه بود ونبودمه فقط خودی فقط خودی( عاشق آهنگشم😁)          گاهی به آخرین پیراهنم فکر میکنم که مرگ در آن رخ میدهد....     هم آرایش میکنید 😁 هم عمل کردین 😁 هم کامپوزیت و لمینت 😄  همم با اسنپ چت عکس میندازین 🙄😳 مگه چقد زشتین🤔   وقتی عکس یهویی تو فرستادی بدون آرایش میفهمیم چقد خوشگلین  با آرایش که سیب زمینی ام خوشگله😁😂
https://www.ninisite.com/discussion/topic/4415441/عکس-کار-و-چنگال-جهیزیم-بفرماایید-خوش-سلیقه-هاش-بیا ...

زدم‌.

2738

بیا برو تاپیک اخرم بعدم بیا وات برات اسکرین بدم

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
تو ک هی میگی کمتر میام سایت ولی باز اینجایی😁

چ کنم خواهر 

🤐🤐🤐🤐🤐اون رو بگم بعد کرونا .... تو جمع بپرسه مجبورم ب دروغ مصلحتی میشه بگم دروغ ام را و رد مظالم ...

خخخخخ

ای کیوم پایینه 

اصن بهونه بیار دقیقه 90 بگو مشکل پیش اومده نرو

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹
بیا برو تاپیک اخرم بعدم بیا وات برات اسکرین بدم

بیا وات

خوب من عصر پیششون میرم  بعد نماز صبح چله را می‌خوام شروع کنم ....

از پس فردا شروع کن 🤭

خوشبحالت مغز نداری آلزایمر نمیگیری 🌚🙌                                                                                       
2706