1874
2019

من فردا جایی باید برم عصر ..... 

و نمیخام اون شخص استادم. بوده .... نمی‌خوام  یسری حقیقت ها را بهش بگم .... 

اما خوب سوال می‌کنه  در مورد  سوالات  شخصی 

ن میشه جواب نداد ن میخوام‌ راستش را بگم ....

فردا چله حق شناس می‌خوام بگیرم .... 

باید دروغ مصلحتی بگم .‌‌......  چ کنم 😰

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 

سلام بحثو عوض کن 

سید شهیدان اهل قلم می گفت:اگر مقصد پرواز است قفس ویران بهتر،پرستویی که مقصد را در پرواز می بیند از ویرانی لانه اش نمی هراسد ...و اگر نردبانی از این خاک به آسمان نباشد ،جز کرم هایی فربه و تن پرور بار نمی آید .

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

هرچی گفت بپیچون

یا با لبخند مث این چیزا نگاش کن

چیزی نمیگه دیگ

من خودم نخام جواب بدم با ی لبخند ملیح هی اینور اونور نگاه میکنم بحث عوض میکنم طرف میگ ولش کن این سلامت عقلی نداره بیخیالم میشه😂

دنیا به چپ آخرت به راست                  من اونو نمیخام دیه ولی هنوزم عکسشو دارم... انقده بدن مردم اینجا ک میزنن ب روح و بدن... #فرق_دارم_از_دم_بااینا     قیلی ویلی نره دلت اینا ا دم بی جنبه ن.... منم اگ میدیم هنری ندارم همه چیمو میکندم   مزه نکن بیخودی اینا همشون بیمزن....همه پر بی وزنن....همه چربی بستن...    یه کار کردی از اون عاشق چتام🌿🚭
2033
بپیچونش سوالشو با سوال جواب بده

بچه ها تو جمع دعوت شدم . نمیشه موندم تو عمل انجام شده 

بهم پیشنهاد ازدواج با پسرش داده من گفتم نامزدم 

حالا گفته شیرینی بیار،

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 

اون دوستمون درست میگه منم وقتایی که میخام دروغ نگم و حقیقت نگم سوال را با سوال جواب میدم

خدا شکرت تو هر کاریت یه حکمتی هست که عقل ناقصه ما درکش نمیکنه و زبون به ناشکری وا میکنیم، خدایا بهترین ها رو نصیب هرکسی که این متن رو میخونه بکن ولی قبلش به همه مون جنبه و ظرفیت نعمت هات رو بده، هر کی این متن رو خوند برام یه حمد بخونه و تو هر تاپیکی یه استیکر قلب(یا هر استیکری) بفرسته تا منم براش نادعلی بخونم ممنونم 🙏🙏🙏🙏🌹🌹🌹
هرچی گفت بپیچون یا با لبخند مث این چیزا نگاش کن چیزی نمیگه دیگ من خودم نخام جواب بدم با ی لبخند م ...

ن خودم گند زدم نمیشه پیوندش🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐

اون دوستمون درست میگه منم وقتایی که میخام دروغ نگم و حقیقت نگم سوال را با سوال جواب میدم

وقتی من بش گفتم نامزدم .... برا این که ول کنه .... اون گفت شیرینی بیار .... من چ کنم .... 🤐

اول دروغتو بده بعدش چله تو بگیر😂

خوب من عصر پیششون میرم 

بعد نماز صبح چله را می‌خوام شروع کنم ....

وقتی من بش گفتم نامزدم .... برا این که ول کنه .... اون گفت شیرینی بیار .... من چ کنم .... 🤐

بحث شیرینی آوردن که شد شما هم بحث کرونا رو بکش پیش و هی حرف تو حرف بیار 

خدا شکرت تو هر کاریت یه حکمتی هست که عقل ناقصه ما درکش نمیکنه و زبون به ناشکری وا میکنیم، خدایا بهترین ها رو نصیب هرکسی که این متن رو میخونه بکن ولی قبلش به همه مون جنبه و ظرفیت نعمت هات رو بده، هر کی این متن رو خوند برام یه حمد بخونه و تو هر تاپیکی یه استیکر قلب(یا هر استیکری) بفرسته تا منم براش نادعلی بخونم ممنونم 🙏🙏🙏🙏🌹🌹🌹
پس دروغو که پیش پیش گفتی😂😂

مال خیلی وقت پیشه 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 خدایی پسر عموم اومد خواستگاری .... اون موقع گفتما .... گندش الان در اومد ....

اگه سوال شخصی پرسید دوس نداشتی جواب بدی، خیییییلی خیییلی کلی یه چیزی ج بده که بی احترامیم نشه. مثلا شکر خدا ایشالا حل میشه، امید بخدا و...

بعدش سریع در مورد سوالای درسیت یا مطلب دیگه ازش بپرس.

🌹لطفاً واسه رسیدن به ۲تا حاجتم خیلی دعا کن🌹

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4415441/عکس-کار-و-چنگال-جهیزیم-بفرماایید-خوش-سلیقه-هاش-بیان?page=1توروخدا گطارش بزنید هرکس اینو گزارش بزنه 5صلوات و ایته الکرسی ب نیتش میخونم کمک کنید توروخدا

مخاطبشو خدا میدونه کیه 👈👈نفرین بلد نیستم .. فقط دعامیکنم بشی اینی که الان منم (خدایا ب بزرگی و عزتت قسم وقتی میبخشم که بلایی که سرم اورد سرش بیاد و من ببینم) 
بحث شیرینی آوردن که شد شما هم بحث کرونا رو بکش پیش و هی حرف تو حرف بیار 

🤐🤐🤐🤐🤐اون رو بگم بعد کرونا .... تو جمع بپرسه مجبورم ب دروغ مصلحتی میشه بگم دروغ ام را و رد مظالم بدم‌....

1718