2410
2553
عنوان

کسی که مطمئنی بدخواه و حسودته

99 بازدید | 12 پست

ولی نمیتونی به دلایلی باهاش قطع ارتباط کنی رو چیکار میکنی؟ مثلا از قصد یه حرفای بودار میزنه که تحریکت کنه، از دیگران تعریف میکنه که تو رو بکوبه، موفقیت هاتو سعی میکنه کم ارزش نشون بده و الکی دیگران رو بزرگ میکنه. چون خودش هیچی نیس از خودش نمیتونه مایه بذاره از دیگران برای برانگیختن حس حسادت استفاده میکنه

خواهرامم گاهی با اکانت من تاپیک میزنن 🤗

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4417093/ب-نظرتون-این-پا-سماوری-برای-جهاز-عروس-چطوره-عکسسس?page=1خانوما توروخدا کمک کنید هرکس اینو گزارش بزنه 5صلوات و ایته الکرسی بنیتش میخونم گزارش بزنید

مخاطبشو خدا میدونه کیه 👈👈نفرین بلد نیستم .. فقط دعامیکنم بشی اینی که الان منم (خدایا ب بزرگی و عزتت قسم وقتی میبخشم که بلایی که سرم اورد سرش بیاد و من ببینم) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

منم از بقیه تعریف میکنم

غیر مستقیم نقطه ضعف هاش رو میکوبم تو صورتش...

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه

بی محلی فقط جواب میده دو یه دفعه محل نده بهش توی جمع تا ضایع شه

بخوام از خودم بگم یکی که تا میاد خوشی کنه پس گردنی میخوره🙃بابابزرگای عزیزم.کی میشه بیام پیشتون و دوباره ببینمتون؟😔بزرگترین درسی که زندگی بهم داد این بود که هیچکی نمیتونه زندگیتو تغییر بده جز خودت!ای کاش میتونستم به گذشته برگردم و به خودم بگم فکر نکن یه مرد میتونه زندگیتو تغییر بده،پاشو زندگیتو بساز!💔هزاردفه مردم تا بتونم زندگی کنم ولی هردفه شکست خوردم.شاید مرگ واقعی بتونه بهم زندگی ببخشه🙂گاهی دلم میخواد بچه دار شم ولی همینکه یادم میفته خودم قربانی بی‌تجربگی پدر و مادرم شدم پشیمون میشم.دلم نمیخواد این حرفارو پشت سرشون بزنم ولی اینجا مینویسم که یادم بمونه تا وقتی شرایط درستی ندارم بچه دار نشم😔                                            
2714
چرا؟ چه بدی بهت کردن؟ جاری منم اینطوریه

یه دوستی دارم خیلی اذیتم میکرد  

چندین بار اعتماد بنفسمو اورد پایین با حرفاش

از اون ادمای ایرادگیر که از هر بنی بشری ایراد میگرفت

منم غیر مستقیم دست میزاشتم رو نقطه ضعف هاش دلم خنک میشد

الان رفته دانشگاه ادم شده خداروشکر

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه