2726
عنوان

خیلی دلم گرفته فقط گریه کردم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 797 بازدید | 87 پست
گریه کن راحت بشی .  خیلی از خانواده ها اینجوری هستن خودتو عذاب نده . نمیدونم بگم چیکار کنی ولی ...

کارم شده گریه ...کاری ازم برنمیاد کاش یه خواهر داشتم حداقل باهاش درد ودل میکردم خیلی تنهام حتی عشق هم ندارم دلم بهش گرم باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پدر ومادرت بیش از حد عاشقتن ولی نمیدونن شما داری عذاب میکشی ان شاالله به زودی یک همسر خوب وهمراه نصیبت بشه تا از تنهایی دربیای ،،،دلم برای پسرم سوخت آخه اونم تک فرزنده

خدایا دستمونو محکم بگیر وول نکن 
2728
هعی همه دخترا وضعشون اینه از بس خانواده بهشون گیر میده منم دیشب فهمیدم خالم دختر حاملس داییم گفت یک ...

چرا به حرف آدمى كه از حرفش معلومه عقل و شعور درست و حسابى نداره توجه مى كنى و اهميت ميدى؟؟؟ وجود نازنين تو رو خدا اجازه داده كه به دنيا بياى، اونوقت داييت چه حقى داره كه نظر احمقانه بده؟

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن

همون تنهایی بهتره ..دوست رفیق این روزا شدن گرگ تیغ زن..ولله من چند بار دوستی کردم دیدم جز زدن جیب من و رسیدگی ب مشگلاتشون چیزی نداشت برام نوبت من ک میشد فلنگو میبستن‌.

.

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

اولا ک خداروشکر کن ک میذارن بری سرکارخیلیا هستن همینم نمتونن داشته باشن 

دوما اینکه بخاطر خارج شدن از خونه تن ب ازدواج نده خودت ک هیچ پسر مردم رو هم بدبخت میکنی 

همین کارارو میکنین امار طلاق بالا میره😔

غصه نخور خدا بزرگه حواسش هست
وقت هایی که این حالت ها بهتون دست میده تنها راه کار اینه که بدونید همین الان خیلی از آدما هستن تو مو ...

بله درسته حق باشماست ولی تنهام شرایط زندگیم خوب نیست 

خانواده من برعکسن مامانم و بابام اصلا با اباس های کوتاه و جلف مشکلی ندارن  ولی خودم مشکل دارم ...

منم ادمی نیستم بخوام هرکاری انجام بدم ولی زیادی محدودم این عذابم میده

چرا به حرف آدمى كه از حرفش معلومه عقل و شعور درست و حسابى نداره توجه مى كنى و اهميت ميدى؟؟؟ وجود ناز ...

درست میگی عزیزم

ممنون از دلداریت❤

اما داییم اصلا ادمی نیست مخالف دختر اینا باشه حتی خودشم دختر داره

من پدر مادرم فوت کردن بعضی کارای خونه(چیزی خراب شه) بهش میگم شاید اذیت شده

ولی خب جلو یه جمع گفت خیلی ناراحت شدم😪

میشه واسه حل شدن مشکل خودمو و خودت یه صلوات بفرستی؟:)💕                                                  
2706