2703
2553
عنوان

خیلی دلم گرفته فقط گریه کردم😔

792 بازدید | 87 پست

تک فرزندم ۲۵سالمه تویه شهرکوچیک...خانواده محدودم میکنه نمیزارن زیاد جایی برم همش پیگیرمیشن جایی میرم...دوست درست وحسابی هم ندارم 

همش توخونه هستم و تنهام همصحبتی هم ندارم شغل پاره وقت دارم باز وقت آزاد زیاد دارم حتی اجازه نمیدن باشگاه برم😭

بافیلم وکتاب خودمو سرگرم میکنم فقط ولی خسته شدم از اون ها

همش آرزوی مرگ دارم خیلی خسته شدم ازاین زندگی

حتی خواستگارهم ندارم چندسال پیش داشتم همه رو رد کردن 

الانم هیچکس نیس حداقل ازدواج کنم راحت بشم 

خانوما من چیکارکنم دارم افسرده میشم کارم شده گریه فقط😭😭

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4417093/ب-نظرتون-این-پا-سماوری-برای-جهاز-عروس-چطوره-عکسسس?page=1خانوما توروخدا کمک کنید هرکس اینو گزارش بزنه 5صلوات و ایته الکرسی بنیتش میخونم گزارش بزنید

مخاطبشو خدا میدونه کیه 👈👈نفرین بلد نیستم .. فقط دعامیکنم بشی اینی که الان منم (خدایا ب بزرگی و عزتت قسم وقتی میبخشم که بلایی که سرم اورد سرش بیاد و من ببینم) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

هعی همه دخترا وضعشون اینه از بس خانواده بهشون گیر میده

منم دیشب فهمیدم خالم دختر حاملس داییم گفت یکیش(منو گفت😐)زیاده😐💔

خلاصه وضعت از من بدتر نی که اضافم:/💔

میشه واسه حل شدن مشکل خودمو و خودت یه صلوات بفرستی؟:)💕                                                  
2714

با ازدواج‌کردن راحت شی!!!!!

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜

وقت هایی که این حالت ها بهتون دست میده تنها راه کار اینه که بدونید همین الان خیلی از آدما هستن تو موقعیتی پایین تر از شما و آرزو دارن جای شما باشند 

در کل خودتونو محدود نکنید و هرکاری که میخواید انجام بدید چون دیگه به سن قانونی رسیدید و خودتون باید برای خودتون تصمیم بگیرید 

خانواده من برعکسن مامانم و بابام اصلا با اباس های کوتاه و جلف مشکلی ندارن 

ولی خودم مشکل دارم

مامانم همیشه میگه تنهایی برو یه جایی ببینم بلدی خودم خوشم نمیاد😑😑😑

كتاب بخون

اگه اجازه ميدن فيلم ببين

درس بخون و آروم و زير پوستى شغل و جايگاهت رو تو اجتماع پيدا كن و برو پى كارت

باهاشون جر و بحث و دعوا نكنى كم كم يادشون ميره و ولت مى كنند

زياد تو چشمشون نباش، بذار به كار و مشغله خودشون سرگرم باشند

چه عجيبه تو يه شهر كوچيك تك فرزندى... اگهمامان بابات فقط يه بچه خواستند كه بايد روشنفكر باشند...؟

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن
2706