2737
2734
عنوان

آقایون ی لحظه میاین

| مشاهده متن کامل بحث + 598 بازدید | 77 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حقیقتا اسن اقایون با اویزون شدن به مال و منال خانوم ها ابروی هرچی مرده بردن.نه خانوم هیچ مردی دوست نداره کسی گه میخواد بره براش پول در بیاره.این غریزه ی اقایونه دوست دارن بهشون تکیه بشه. این اقام فقط دوستتونو الاف کرده

2728
پسره کاملا معلومه دنبال حقوق دختره س اصلا هم دوسش نداره،پسری که دختریو دوس داشته باشه کنارش می مونه ...

نگا ی بار خود این دوستم باهاش دعوا کرده بود ک تو فقط منو بخاطر موقعیتم میخایو اینا اگه معلمی نیاوردم چی

گفته بوده فک نمیکردم انقد ضعیف باشی 

و من میخاستم روز قبل کنکور بیام دنبالت و دستاتو بگیرم بگم اصن مهم نیس ک قبول بشی یا ن بخاطر خودت بودهمش

ولی حالا ک اینجوری شد اگه قبول نشدی جدا میشیم 😐

2738
نگا ی بار خود این دوستم باهاش دعوا کرده بود ک تو فقط منو بخاطر موقعیتم میخایو اینا اگه معلمی نیاوردم ...

والا دنبال بهونه س میخاد دختره رو از سر خودش وا کنه

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..

من خودم پسرم پسرا رو میشناسم خودم عاشق دختریم مردی که عاشق زنش باشه اصلا دلش نمیاد زنش بره کارکنه اذیت شه بعدشم اگ عاشق دختره بود همینی که هستو قبول میکرد ن موقعیت ایندشو

شاید قصدش اینه ک دختره رو ب یه جایی برسونه،درخاست خوبیم ازش کرده،کاش یکی موقع کنکور من این شرطو گذاش ...

تو هم ک ساده ایی 

پس اینقد اذیتش کردنش واسه چیه

اونکه قصدش خیره میمیره هفته ایی ی 20 دیقه باهاش حرف بزنه؟ 

یا 2هفته ی بار

تا کنکور میشع 4 ساعت از وقتش

من میخاستم زنگ بزنم فحش کشش کنم 

والا دنبال بهونه س میخاد دختره رو از سر خودش وا کنه

من فکر اولیه ام اینه

دومیش هم میتونه این باشه ک معلم بشه ببینه میخادش یا ن یا هم ب جایی رسونده باشتش بعد جدا شن

گزینه سومم اینه ک شاید تکلیف خودش هم روشن نیس

من خودم پسرم پسرا رو میشناسم خودم عاشق دختریم مردی که عاشق زنش باشه اصلا دلش نمیاد زنش بره کارکنه اذ ...

چن سالته کاکو؟

زنگ بزنم تهدیدش کنم نتیجه اش چی میشع؟ 

اگه دم دستم بود میزدمش ب غلط کردن بیوفته

یا زنگ بزنم ببینم فکرش چیه آخر هدفش جداییه یا معلم شه زن کارمند میخاد

میخام بگم چن ماه نقش بازی کنه ک آینده رفیقم خراب نشه وگرنه ب داداشش میگم خونشو بریزع

بالخره اگه دوستت معلمی قبول بشه چه پسره دیگه بخوادش چه نخوادش دوستت برد کرده چون یه عمر برای خودش مستقل میشه ودستش تو جیب خودشه .واگه بااین پسره هم ازدواج کرد دید خوب نیس دیگه دغدغه ی خرج ومخارج نداره راحت جدامیشه ازش .

اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم.
2706