2737
2734

گوشتت گوسفندی باشه ۱ ساعت

لپه جونی نداره زود میپزه

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

توی زودپز فکر کنم یکساعته آماده میشه.

من با قابلمه میپزم دوسه ساعته کاملا میپزه

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
2738

40 دقیقه. اول گوشتشو و ادویه رو میزارم نیم ساعت بعدم حدود 10 دقیقه لپه میریزم اخر سر و بعدم از زودپز درمیارم تا سیبو سرخ نکرده میریزم یا سرخ میکنم یه دقیقم با سیب قل بخوره توی قابلمه. حاضره

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم

گوشت توی زودپز  یکساعت می پزه . همزمان لپه رو بزار توی قابلمه اونم بین نیمساعت تا یک ساعت کار داره اگر آبش تبخیر شد اصلا آب سرد نریز آب جوش بریز چه لپه چه گوشت .

سرخ کردن سیب زمینی هم همزمان با پخت اونا باشه سر جمع یکساعت و نیم میپزه .

من همیشه کل لپه هامو می پزم آبکش میکنم مثل سبزی قورمه فریز میکنم

بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی. (رودی)
2706