2737
2734

خیر من همون جلسه اول بهش گفتم حتی به شوخی هم حرف بد نداریم چون شما یکی بگی منم یکی میگم ابنجوری حرمتا شکسته میشه و یه وقت جدی جدی حرفای نامربوط میزنیم.الان هفت ساله ازدواج کردیم به همدیگه تو نگفتیم.من متاسفانه توی خانواده خودم به بهانه صمیمیت به همدیگه حرفای بد مثل غلط کردی ،بیشعور و گونه خوردی و ....بمیگن وجالبه من بهسون تذکر میدن میخرم میکنن میگن یه فکری به حال زندگیت کن مگه مدرسه اس 

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
تو ازدواج شناخت خیلی مهمه باید ازقبل طولانی مدت رفت و امد کرد ولی تو ایران سریع عقد میبندن و میگن شن ...

نه خانواده ی من که اعتقادی به ازدواج سنتی ندارن ولی همیشه میترسم نکنه طربم خود واقعیش رو نشون نده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه همیشه من فحش بد میدم اونم شوکه میشه 

😂😂😂خيلي باحال بود

اميدي هست... چون خدايي هست...هروقت كم آوردي فقط به آسمون نگاه كن...👻اونارم ولشون كن بزار توهم بزنن خودشونو بزنن به اون راه بزار فكر كنن تو ابله هستي...راه خودت رو برو... بهترين خودت باش @@@از موش كور توقع ديدن نداشته باش بزار زير خاك خودش بچرخه و حال كنه😂🤣 تو نيازي به توجه هيچ كس نداري بجز خدا و اونهايي كه اون بخواد پس اگر خوبي كردي نديدن اگر حق اتو خوردن و ذوق كردن غصه نخور اينا ميگذره ببين كجا رو ميگيرن ... دنده زندگيتو به موقع عوض كن💐بقيه اشو خلاص برو 😂

بابام کلا فحش میده 

دعوا و غیر دعوا 

حالم ب هم میخوره 

باهاش زیاد حرف نمیزنم ادمی ک حرفاش بوی تعفن میده خودشم..

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 
2728
نه خانواده ی من که اعتقادی به ازدواج سنتی ندارن ولی همیشه میترسم نکنه طربم خود واقعیش رو نشون نده

رابطه با حفظ حریم و حد و مرز و مدت طولانی باشه میشه بشناسیش

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
بحث ک میکنیم  یاد گرفتم سکوت کنم  چون چاک دهنمو وا میکنم هر چرت و پرتی ب ذهنم بیاد بهش م ...

مثل من👌

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..

نه

هیچ کدوم ادمای بددهنی نیستیم.

یه بار بهم گفت چرت و پرت نگو، منم بهش گفتم بی شخصیت

سه چهار روز قهر بودیم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2738

خوش بحال همه این خانوما😞 هروقت فکر میکنم راضیما یه مدت بعدش داعم ناراضیم 

جدیدا بدترشده .فوش میده هیچی جدیدابادستشم میزنه البته یواش.دیشب بالگدزد به سبدشکست.بعدشم بادستاش تندتندازخودش دفاع میکردینی یواش بادوتادستش منومیزد.

نمیدونم کجااشتباه کردم تونامزدی هم هرچی میپرسیدچیبرات مهمه داعم میگفتم اخلاق زندگی اروم اخلاق😞😞میگف اونکه حله .خودم هستم ولی الان چی.

آی ام امام رضایی😍.       خدایا هرچی دارم تو دادی شکرت به همه چیز   ❤  همیشه بهم  حواست هست .                         👼🏻👣❤ چند سال گذشت ولی هنوز نی نی نیومده. اما من به مهربونی خدا دلگرمم ومطمن و میدونم هروقت درست ببینه خلق بچم براش کاری نداره. پس ایشالله تا اونروز منتظر و با امید میمونم. مرسی خداجون که امام رضات روبه ما دادی. منت بزرگی سرمون گذاشتی. امام رضا روصداکن تا دست محبتش روببینی ! نا امیدت نمیکنه چون مهربونه !

اره عزيزم شده 

حرف خيلي خيلي خيلي زشتي زد به نزديكانم

منم بهش گفتم يبار ديگه به كَس و كار من حرف زشت بزني، نفرينت ميكنم خدا سر كس و كارت بياره 

بنظرم اگر كتكم خوردي تو هم بزنش حتي اگر زورت نميرسه

اميدي هست... چون خدايي هست...هروقت كم آوردي فقط به آسمون نگاه كن...👻اونارم ولشون كن بزار توهم بزنن خودشونو بزنن به اون راه بزار فكر كنن تو ابله هستي...راه خودت رو برو... بهترين خودت باش @@@از موش كور توقع ديدن نداشته باش بزار زير خاك خودش بچرخه و حال كنه😂🤣 تو نيازي به توجه هيچ كس نداري بجز خدا و اونهايي كه اون بخواد پس اگر خوبي كردي نديدن اگر حق اتو خوردن و ذوق كردن غصه نخور اينا ميگذره ببين كجا رو ميگيرن ... دنده زندگيتو به موقع عوض كن💐بقيه اشو خلاص برو 😂
خوش بحال همه این خانوما😞 هروقت فکر میکنم راضیما یه مدت بعدش داعم ناراضیم  جدیدا بدترشده .فوش ...

اين خانوما با ما فرق دارن

پوستت رو كُلُفت كن بجاي افسوس خوردن

اونایی که شوهراشون بد دهن و عصبی بودن تو سایت همشون منم پس اینا ک خدارؤشکر همه شوهراشون عفت کلام دار ...

والا 

همه نوشتن شوهر من به من تو ووووو نميگه 

واقعاً كه چاخانا

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6006853/بازهم-دعوا-اه-بیاین-لطفا-فردا-میخوام-برم-روانپزشک-بگین-برای-

خودم-برم-یاشوهرم?postId=179376934

این دیشبه .میگین بااین مردچکنم؟الانم قهره سکوت بیغذا

آی ام امام رضایی😍.       خدایا هرچی دارم تو دادی شکرت به همه چیز   ❤  همیشه بهم  حواست هست .                         👼🏻👣❤ چند سال گذشت ولی هنوز نی نی نیومده. اما من به مهربونی خدا دلگرمم ومطمن و میدونم هروقت درست ببینه خلق بچم براش کاری نداره. پس ایشالله تا اونروز منتظر و با امید میمونم. مرسی خداجون که امام رضات روبه ما دادی. منت بزرگی سرمون گذاشتی. امام رضا روصداکن تا دست محبتش روببینی ! نا امیدت نمیکنه چون مهربونه !
2706