2737
2739

یعنی همون اسپرم صفر منظورتونه 

خدا جونم ممنونم بابت دوقلو های نازی که بهم هدیه دادی دختر و پسر نازم 😍😘 دعا کنید واسم که امضاء به زودی واقعی بشه و خدا لطفش رو شامل حالم کنه یه دوقلو فرشته بهم بده اگر دوست داشتی برای من و همه منتظرا صلوات بفرست😊 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله عزیزم.شوهر شما از نوع انسدادیه یا غیر هورموناش مشکل دارن 

شوهرم من صفر صفر قرار بریم یه دخمل ناز 😍از پرورشگاه بیاریم به امید خدا

خدا جونم ممنونم بابت دوقلو های نازی که بهم هدیه دادی دختر و پسر نازم 😍😘 دعا کنید واسم که امضاء به زودی واقعی بشه و خدا لطفش رو شامل حالم کنه یه دوقلو فرشته بهم بده اگر دوست داشتی برای من و همه منتظرا صلوات بفرست😊 
2731
شوهرم من صفر صفر قرار بریم یه دخمل ناز 😍از پرورشگاه بیاریم به امید خدا

عزیزم مبارک باشه انشالا همیشه سایه تون بالا سرش باشه پیشاپیش خدا واستون حفظش کنه

ی دوستای شوهرم اینطوری بوده رفته هومیوپاتی و خانمشم ذخیرش ۱بوده با همون دکتر خوب شده و باای وی اف دو ...

عزیزم ببخش درست متوجه نشدم .مطمئنی اصلا اسپرم نداشته؟

عزیزم ببخش درست متوجه نشدم .مطمئنی اصلا اسپرم نداشته؟

اره عزیزم خودش ب شوهرم گفته... گفته رفتم دکتر هومیوپاتی و یه سری طب سوزنی ...منم ادرس دکترشو گرفتم برم اگه اصفهانی بهت بگم

2738

سلام عزیزم شوهر منم آزواسپرمی رفتیم مرکز ناباروری مام پیش دکتر اطرج و برای ۳ ماه دارو و آمپول داده که قرار بعد عید بریم بدای میکرو تسه

الهی فردا از خواب بیدار بشی ببینی اون حاجتی که همیشه میخواستی رو خدا بهت داده و حاجتت برآورده شده.
سلام عزیزم شوهر منم آزواسپرمی رفتیم مرکز ناباروری مام پیش دکتر اطرج و برای ۳ ماه دارو و آمپول داده ک ...

سلام عزیز دلم .ممنون جواب دادی .ببخشید ما هم میخوایم بیایم تهران .نمیدونم پیش اطرج بریم یا صفری نژاد یا گیلانی یا امید پویان.ببخشید دکترتون این امپولارو واسه تولید اسپرم نوشت؟.من شوهرم هورمونfsh 6 حالا نمیدونم انسداده یا غیر انسداد .ولی دوماهه تقویتش میکنم ک بریم واسه بیوپسب.راستی شما بیپوسب انجام دادید 

سلام عزیز دلم .ممنون جواب دادی .ببخشید ما هم میخوایم بیایم تهران .نمیدونم پیش اطرج بریم یا صفری نژاد ...

Fsh شوهر من ۱۸ 

بیوپسی نکردیم نه عزیزم

دکتر گفت الان تسه کنیم اسپرم پیدا نمیشه ۳ماه این آمپول هارو استفاده کن آمپول hcg و سینال اف میزنه

منن نمیدونم انسعدادی یا غیر انسعدادی 

فقط دعا میکنم اسپرم پیدا بشه و ای وی اف میکنیم

الهی فردا از خواب بیدار بشی ببینی اون حاجتی که همیشه میخواستی رو خدا بهت داده و حاجتت برآورده شده.
سلام عزیز دلم .ممنون جواب دادی .ببخشید ما هم میخوایم بیایم تهران .نمیدونم پیش اطرج بریم یا صفری نژاد ...

دکتر اطرج خیلی خوبه من از رفتارش خیلی خوشم اومد کلل انرژی مثبت داد بهمون

Fsh شوهر من ۱۸  بیوپسی نکردیم نه عزیزم دکتر گفت الان تسه کنیم اسپرم پیدا نمیشه ۳ماه این آمپول ...

خوبه خداروصکر ک زیاد بالا نیست .بخدا من تو همین نی نی سایت با ی خانوم اشنا صدم fshشوهرش 25 بود گفت بیوپسی گرفتن 3 تا اثپرم ضعیف پیدا کردن ک با اولین میکرو بچه دار شده بودن.که الان واسه بچه دومم اقدام کرده بود .البته گفت پیش بهترین دکتر  رفته.فقط امیدمون خدا باشه بعد کمک دکترا اگه خدا بخواد حتی زبیعیم امکانش هست اگه خدا نخواد حتی زنو شوهر هیچ مشکلی نداصته باشن بچه دار نمیشن.من ک انقدر ب خدا متوسل شدم توکل کردم بهش ک مطمئنم با اولین بیوپسی باردار میشم

خوبه خداروصکر ک زیاد بالا نیست .بخدا من تو همین نی نی سایت با ی خانوم اشنا صدم fshشوهرش 25 بود گفت ب ...

دقیقا منم خیلی امیدوارم انشالله اگه خدا بخواد و مارو لایق بدونه ما هم مادر و پدر بشیم شما هم همچنین