2737
2734

دوستان من هفته ششم بارداری ام دکترم برام فولیک اسید ۱ تجویز کرده بعد احتمال داشتن تیروئیدرو دارم ازمایش دادم جوابش بیست پنجم میاد از دیروز دارم میخورم اسید فولیک ۱ برام ضرر نداشته باشه تروخدا راهنمایی کنید😞

💕💙"تو" مالک تمام احساسم هستی عشقم💙💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه عزیزم اینا با هم تداخل ندارن منم باردارم و کم کاری تیروئید دارم تا هفته ۱۶ فولیک اسید خوردم

عزیزم فولیک اسید ۱ برا تیروئیدی ها خوبه ؟خارجیشو بخام بگیرم باید چی بگیرم

عزیزم فولیک اسید ۱ برا تیروئیدی ها خوبه ؟خارجیشو بخام بگیرم باید چی بگیرم

فولیک اسید خیلی واسه بارداری ضروریه حتما باید خورده بشه

اون یدوفولیکه که واسه کم کاری تیروئید خوب نیست چون ید داره

خارجی اسمش چیه؟ من اصلا ندیدم

اگه منظورت ففوله بهتره همون اسید فولیک رو بخوری برای جنین از همه بهتر و بی ضرر تره

2738
ن بهم ربطی نداره حتما قرص اهن و باید بخوری حالا اگه ایرانی بهت نمی سازه خارجی بخور

برم دارخونه بگم قرص اهن خارجی ؟

گلم فولیک اسی خارجی بخام بخورم طوریه؟اخه فک کنم ایرانیش بهم نمیسازه

فولیک اسید خیلی واسه بارداری ضروریه حتما باید خورده بشه اون یدوفولیکه که واسه کم کاری تیروئید خوب ن ...

عزیزم شما اسید فولیک چند میخوردی؟برا من 1 نوشته تاثیری داره ؟قبل حاملگی نمیخوردم الان هفته ششم دوروزع میخورم همین اسیدفولیک ۱ و ویتامینd3 برام تجویز کرده

مگه تا حالا قرص اهن نخوردی باید س ماه قبل بارداری می خوردی (هر چند ک من خودم نمی خورم    )

خخخخ نه بارداریم یهویی شدالان مثل خر موندم تو گل چیکار کنم 

خخخخ نه بارداریم یهویی شدالان مثل خر موندم تو گل چیکار کنم 

خخخخ اشکال نداره بعد از این حتما مرتب بخور بقول دوستمون ایرانیش مقوی تره ی چند وقت همراه غذا بخور معدت عادت می کنه اگه دیدی بازم عادت نکردی برو داروخونه بگو قرص اهن خارجی بده

خخخخ اشکال نداره بعد از این حتما مرتب بخور بقول دوستمون ایرانیش مقوی تره ی چند وقت همراه غذا بخور مع ...

اوکی مرسی گلم روزی یدونه باید بخورم

2706