1874
2035

وااایی چ جراحی؟؟؟

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدنت.دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!!
2032

برای هر عمل جراحی دکتر و بیمارستان یک عالمه فرم میدن امضا کنی برای برائت و سلب مسئولیت. حتی از همراهت. 

اما یادمه یه بار استادم که وکیل هم بود میگفت با وجود همه این امضاها، ولی امکانش هست که پزشک رو گیر بندازی  و دیه بگیری. 

یادم نیست راهش چیه. پیشنهادم اینه با یه وکیل کار درست مشورت کنین

چه مسخره که خندتون گرفت چون اصلا چیزه خنده داری نیس

اسی بلفارو کردی؟؟

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدنت.دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!!

یکی از اشناهای ما چشای بچشو پلکشو عمل زیبایی کردن خیلیم پولدارن الان مث شماس بعد چن سال شبا با چشم باز میخابه و قطره و پماد اینا

ࡃܝܝ݅ܝܦ߳ܩܢ ࡅߺ߲ܣࡅߺ߳ࡉ ܤܩࡅ࡙ܚ݅ࡅࡏ݇ࡅ࡙ߺܘ ‹♥›لطفا یه صلوات مهمونم کنید🌼🌻🌺
بله

منم تاره عمل کردم فقط پف داشتی برای همینه زیادی برش زده

چ ناراحت کننده. خیلی چشمت باز میمونه؟ حالا جوش نزن من طبیعی اینجوری جشمام باز میمونه خشکی چشم دارم مثلا جلو پنکه یا وقتی بخاری هست چشمش خشکیش بیشتر میشه... تازه شدی مثل من. عمل زیبایی بوده؟ 

من فقط یک چیز بلدم اینکه شماره 190 یک بخش داره برا شکایات پزشکی زنگ بزن راهنمایی بگیر

طفلک، چرا عملش کردن ضروری بود؟ 

چشاش خیلی ریز بود مادرزادی

جوری که باید سرشوشو خیلی بالا میگرفت تا ببینه

ولی مادرش پشیمونه

ࡃܝܝ݅ܝܦ߳ܩܢ ࡅߺ߲ܣࡅߺ߳ࡉ ܤܩࡅ࡙ܚ݅ࡅࡏ݇ࡅ࡙ߺܘ ‹♥›لطفا یه صلوات مهمونم کنید🌼🌻🌺
1718