2733
2734
عنوان

بچه بیاید راهنماااییم کنید خیلی ناراحتم 🥺🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 41 پست
میگم لااقل بیاد ی کلمه بهم بگه  اینم بهت بگم ک تا دیروز ظهر بهم اس میداد اما بعد از اون لحظه ن ...

دورشون شلوغه،شما اصلا پیام نده که خودشو موظف بدونه جواب بده...راحتش بذار ...اگه اینبار پیام داد یا جواب پیام داد خیلی خلاصه جواب بده و بفرستش استراحت کنه و بگو هر وقت راحت بودی پیام بده حالتو درک می کنم ...خودتم برو خودتو مشغول کن کارش واجب باشه بخواد واقعا حرف بزنه زنگ می زنه...انقدر تو گوشی چکش نکن  ...کار نداری؟اگه زندگیت بشه دوست پسر که از چشش میوفتی...برو ب زندگیت برس 

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی کلمه عزیزم ک میتونم بهش بگم یا شب بخیری چیزی

حتما خداروشکر عزیز ازدست ندادی که فکر می‌کنی تو اون شرایط میتونی به عشقت شب بخیر و صبح بخیر مسخره بگی

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2731
عزیزم بهترین ادم ها هم این جور مواقع حال و احوالشان دست خودشون نیست بی حوصله و غمگین اند  توقع ...

اون ت ی استان دیگس منم ی استات دیگه

نمیدونم چیکار کنم از ی طرف دلتنگشم از ی طرف ناراحتم براش از ی طرفم میگم میتونه با وجود اینکه ان میشه ی کلمه بهم اس بده😭😭😭

2738

توی عزا داری انقد کار میریزه رو سر آدم وسط اون روحیه داغون و حال خراب ک آدم اصن نمیفهمه گوشیش کجاس

آن شدن هم حتما برای ی کار مهمتر از چت کردن بوده دیگه، شاید از دیوار دنبال چیزی بودن یا با مپ گوشی دنبال چیزی میگشتن، یا اصن با همراه بانک پول انتقال دادن ک نت روشن کردن، بهرحال توقع تو بیخوده و نباید انتظار داشته باشی فرت فرت چت کنه باهات ک

اون ت ی استان دیگس منم ی استات دیگه نمیدونم چیکار کنم از ی طرف دلتنگشم از ی طرف ناراحتم براش از ی ط ...

ادم اول اینکه ازین خبر ها بهش میدن داغه شک شده بعدا تازه که وقت پیدا میکنه فکر میکنه چی شده کیو از دست داده چرا کم کاری کرده چرا نبوده داغون میشه 

اون موقع شاید اصلا نتونه به کس دیگه ای فکر کنه