2737
2734
عنوان

تسلیم یا مقاومت

47 بازدید | 2 پست

اگر میخواهی به غایت کمال رهنمون شوی همه مفاهیم و افکار را کنار بگذار,هرچه میخواهد باشد(خدا,شیطان,بهشت,جهنم,چاکرا و کندالینی و نیروهای ماورا الطبیعه,قوانین کارمایی و زندگی های ادواری,قدیسین و پیامبران) و هر چیز دیگری را رها کن من نمیگویم همه ی اینها کذب است زیرا خودم آنها را تجربه کردم اما برای اینکه بتوانی آن چیزی را که در کلمات نمیگنجد متجلی کنی باید از همه چیز رها شوی اما اگر به دنبال چیزی هستی به تو کمکی نمیشود به طور مثال با انجام تمرین ها و ریاضت هایی ممکن است صاحب قدرت های ماورا الطبیعه شوی اما روی آرامش و سرور را نخواهی دید

R

دقیقا همینی که نوشتی هست ماوراالطبیعه آرامش و آسایش برای ادم نميذاره

☘💝خدا جون ببخشید که یادمون میره بگیم شکرت یا ممنون💞 خدا جون رودست خوردن بده کمکمون کن 💞خداجون امیدهیچ کسی رو ناامید نکن                  ☘💖صلوات یادت نره🌷 ☘  امید ماروهم ناامید نکن                                           که امیدم به خودته خداجون ☘                               ☘خداجون حاجت هامون رو همراه                                       سلامتی و دلخوش بده☘                                                  الهی امین😘😍                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.